Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valory

    tag

    Sziasztok,

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Telefon csere, névlista sikeresen betöltve fiók csatolása után a gugliról. A problémám az, hogy a telefonszámok országhívó prefix nélkül vannak mentve. Ez hívásnál nem gond, jól kezeli de ha pl üzenetet küld valaki, az prefixel jön meg és nem ismeri fel mentett számként, hanem ismeretlen/új számként írja ki. Ha a mentett szám prefixes és ha hívást kezdeményez felém, nem rendeli a mentett névhez, mivel hívásnál prefix nélkül írja, üzenetnél prefixel. Elég érdekes probléma, más telefonnál mindegy volt, h prefixel vagy nélkül van mentve....
    Android 4.4.2, telefon Lenovo S860

    Annyit találtam, hogy a MIN_MATCH hosszát át kell írni 11 digitről, 7 digitre. Ez lenne a Number match bits (?).
    Természetesen nincs erre menüpont, legalábbis én nem találtam.
    Ebben kéne vaki okosabb segítsége, hogy tudjam ezt megoldani, lehetőleg minél egyszerűbben.

    Válaszotokat előre is köszönöm !

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

  • valory

    tag

    válasz szpali #314 üzenetére

    Kicsit figyelmesebben olvasd át :P ha országhívóval van mentve egy név, akkor ha hívást kezdeményez felém, nem rendeli a mentett névhez, mivel hívásnál prefix nélkül írja, üzenetnél prefixel. Szóval adott esetben értelmetlen átírogassam... MIN_MATCH hosszát át kell írni 11 digitről, 7 digitre, csak még azt nemtudom, hogyan és mit és hol ...

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

  • valory

    tag

    Valaki tudna nekem ajánlani egy oldalt ahonnan le tudom tölteni a lehető legfrissebb ROM-ot, ami Európai legyen? Persze megbízható, kipróbált verziót. (természetesen Lenovo S860, 1GB RAM, privátba is jöhet, h ne reklámozzunk)

    Köszöm előre is !

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

Új hozzászólás Aktív témák