Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redbullx

    csendes tag

    Sziasztok!

    Csütörtökön nekem is megérkezett az A820-am tmallbox-ról.
    cekk összefoglalójának a segítségével elkezdtem volna a belső memória újrapartícionálását stb., de a telefon egyáltalán nem látja az SD kártyámat.
    Recovery módban sem:

    TWRP->Mount->A Mount SD Card opciót nem engedi bejelölni. A 'Use external SD' opciót nem tudom kiválasztani, a 'Use internal storage' van alapból beállítva
    Ha rányomok a Mount USB Storage-re,aztán alul a középső ikonra, ezt látom:
    E:Unable to mount '/sdcard'

    És Mobiluncle Tools-ban sem: Backup IMEI to SDCARD2(MTK)->Can't find SD card

    Az SD kártya Kingston 8GB class 4-es. Még formáztam is FAT32-re, aztán újra felmásoltam rá a cuccokat, de így sem ismeri fel a telefon.

    USB drivert töltöttem le, úgyhogy a legalább a laptop már felismeri a telót.

    Hardware : MT6589
    Model : Lenovo A820
    Build szám: Lenovo A820_S138_130419 (14.05.2013 by linerty)
    Kernel v : 3.4.5 (buildslave@linuxws25) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP Fri Apr 19 15:48:37 CST 2013

    Ez a ROM: Lenovo A820_S138_130419 (14.05.2013 by linerty)

    Totál kezdő vagyok, Androidos telóm sem volt még, és lövésem sincs, hogy mit tehetnék, hogy meggyógyuljon a telefon. Igyekeztem megoldani a dolgot a korábbi hozzászólások alapján, de már hosszú órák óta a fórumot bújom, és nem találtam megoldást erre a problémára.

    Hogyan induljak el? Kérlek segítsetek!

  • redbullx

    csendes tag

    válasz doc #5060 üzenetére

    Igen futtattam, aminek következtében a eltűnt a belső SD és továbbra sem látta a telefon külső SD-t.
    Még szerencse, hogy Recovery-ben Restore alatt így is ki tudtam választani belső SD-n a biztonsági mentést...

Új hozzászólás Aktív témák