Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem boldogulok a telóval :(

    Még decemberben jött meg tesóméval együtt, gyakorlatilag párhuzamosan csináltam a két telefonnal mindent (particionálás, rom...) konkrétan egymás mellé volt téve a két teló, és ugyanazokat nyomkodtam mindkettővel. CP5.3 ment fel először rájuk, tesómé jó is lett, az enyém nem, küzdöttem még vele párszor, feltettem CP4.2-t is, most is az van rajta, de egy kalap sz.r...

    Hibalista:
    - spontán reboot naponta többször
    - hívás fogadásnál fagyás (néha sikerül felállnia belőle, és vissza tudom hívni a hívót, néha csak reboot segít)
    - hívás kezdeményezésnél ugyanez
    - bluetooth kihangosítót hol látja, hol nem, ha látja néha kihangosít, néha nem, tök random...
    - miután kapcsolódva volt a teló bluetooth kihangosítóhoz (autórádió), és be volt kapcsolva a stream funkció (tehát a telóról hallgattam zenét), utána ha kiszállok a kocsiból, a zene szól tovább a telefonon (ilyenkor le kellene állítania a zenelejátszást, több régebbi telefonom is jó működött ebből a szempontból), de ez még semmi, miután kézzel leállítom a zenelejátszást, telefont zsebrerakom, magától elindul megint (szól a zsebemben), aztán megint leállítom, megint 1 percre rá elindul, csak a reboot segít...
    - egyszer egy spontán reboot után repülő üzemmódban indult (ilyet még nem is láttam azelőtt, sose használtam még ezt a funkciót), egy újabb reboot kellett, hogy rendesen elinduljon
    - ma reggel elállítódott az óra (barátnőmnek mondom is, hogy "Nincs még korán? Még csak 4:31 van!" Erre ő: "6:01 van már". Nyomtam egy reboot-ot, és akkor már tényleg 6:01 volt nálam is, még jó hogy ma nálam aludt, és az ő telefonjára ébredtünk...
    - alkalmazás indításnál is néha fagy, mégpedig úgy, hogy a képernyő elsötétedik, az alsó 3 érintő gombra rezeg, és mást nem csinál. Illetve ilyenkor le tudom húzni az értesítési sávot, de az alkalmazás nem indul el, és a launcher sem jön vissza, úgyhogy reboot...
    - könnyen lehet, hogy van még valamit, ami most nem jut eszembe

    Ahogy láthatjátok, a teló agyament hibák sorozatát produkálja nap mint nap... :W

    Tegnap kivettem belőle a 32GB-os microSD-t, hátha azzal van baja, de hát nem nagyon lett jobb a helyzet :(

    Mit csináljak? Küldjem vissza Kínába? Mit mondjak nekik, mi a baja?? Nincs olyan hibája, amit tudnék reprodukálni (pl., hogy levideózzam), minden hiba random jön elő...

Új hozzászólás Aktív témák