Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #67977536 #12 üzenetére

    Nem meggyőzni kellene téged hanem kicsit átgondolni azt amit írtál. Nekem közeli rokonom daganat miatt lebénult. imádta a játékokat , együtt sokat ökörködtünk a wii vel. Szerinted aki ilyen betegségben szenved nem érdemli meg a szórakozást a játékot? gondolod hogy nekik az életük minden perce arról szól hogy - te szánalmas kifejezéseddel élve- "nyomorék" vagyok és de szar nekem? Elárulom neked hogy nem . Sokkal többre becsülik ezeket a dolgokat, mint bármi mást. el sem hiszed mennyire létszükségletük az, hogy kimozdítsa őket valami abból a közegből ami nyomja őket és bántja nap mint nap.egy újabb dolog ami azt segíti elő, hogy ők is hétköznapi életet élhessenek, még ha ők maguk nem is hétköznapiak.
    a másik fele az álláspontodnak pedig abban hibázik, hogy valószínűleg olyanokra gyártják ezeket a játékvezérlőket akiknek szükségük van rá , akiknek lételeme a játék,rájuk a betegségükhöz szabottan gyártják le. mint a cikkben a említett illetőnek. Gondolhatod hogy nem mari nénire tukmálják rá a vezérlőt aki színestévét sem látott eddig....

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák