Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Gergőke88 #9 üzenetére

    Tudom, láttam az Apple.hu-n...
    Csak itt a Vodánál nem fogják árulni, ahogy asszem a Telenornál sem, csak a T merte bekockáztatni. :D

    Ettől függetlenül biztos vinni fogják, mert egy jó telefon lett. Ahogy előttem írták, égnek a provident vonalai. :D Emberek ezrei képesek hitelre / részletre venni egy "telefont" csakhogy legyen...
    Hát ez van. Kinek kedve, vegye.
    Előbb-utóbb én is veszek egyet, mert kezdek megcsömörleni az androidtól, de az nem mostanában lesz.

    Egyébként pont egy szomszédos topikban örvendezett a kollega, hogy a 6+ nem lett 300 ezer forint itthon... :D
    Hát ja a 16GB-os nem is, de hát bki vegye meg 16GB-tal a mostani csúcstelefont 1080p-s videofelvétellel... Hajrá. Szvsz nevetséges ez a 16GB, ebben a kategóriában már semmit nem ér.
    Tudom, mert nekem is 16GB-om van 3-4 éve 1080p-s videofelvétel szintén. Pillanatok alatt elfogy.
    Meg ár-érték arányban is jobb vétel a 64GB-os, de aki igazán (ki)használni akarja az 128GB-tal veszi meg, mert az való ehhez a teljesítményhez, ehhez a csúcstelefonhoz. Ja, hogy az meg már drága? Hát ez van.
    El kell dönteni, hogy akar-e valamit az ember, vagy csak villogni a többiek előtt és megveszi hitelre, providentre meg minden másra... vagy tényleg úgy veszi meg, hogy azt ki is tudja használni rendesen.
    Btw ha már lenne 250 ezrem egy telefonra - vagy tudnám fizetni a havi 19900 forintos Vodafone számlát - akkor már azon a párezer forinton nem múlna és biztos 128-asat venném.
    De persze egyelőre örülök hogy 3-4 ezer forint a számlám... ez is bőven elég nekem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák