Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz orbano #9 üzenetére

    el kell, hogy keserítselek, amit te írsz, az a mai, köznapi jelentése. én meg leírtam, hogy mi volt eredetileg a karizma.

    mellesleg itt van egy ilyen interjú, és az egészből abba belekötni, hogy vajon helyesen használta-e az alany a karizmatikus szót...

    Hogy ON is legyek:

    számomra oktatónál alapkövetelmény lenne a félmillió levezetett kilométer, okozott baleset nélkül, a jó reflexek. Aztán a rutinvizsga (én 7 éve vezetek, akkori állapotot mondom) egy vicc. Tolatva kb semmit nem kell csinálni, és a feladatok nagy része konkrét pontok betartásával azonnal teljesítjető. Pl 30 centire kell megközelíteni a bóját -> addig menjél, amíg már csak két csíkot látsz...

    Az autó kezelését és fizikáját egyáltalán nem tanítják meg, előzni nem tanítanak meg, féktávot felmérni nem tanítanak meg, viszont megtanítják, hogy 40-nél negyedikben kell autózni, mert úgy keveset fogyaszt. Az, hogy alapjáraton vagyunk, és nincs nyomaték, az nem baj... Az órák 50 helyett 35 percesek, mínusz cigiszünet, és a "várj, ide beugrom" szünetek. Földúton nem vezetünk, autópályán egyáltalán nem vezetünk, pedig meg kellene tapasztalni, hogy 130-nál hogy viselkedik a kocsi, és milyen az autópályamorál.

    Tehát a mai vezetés-oktatás egy kalap szart ér, vagy azt sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák