Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    "igencsak visszafogott, 30, valamint 40 dolláros árcédulákat"
    Az mégis mi a franctól visszafogott? 400Ft körül van egy dollár, kérem szépen, ezek 12-16000 Ft-ba fognak kerülni alsó hangon, az baromira nem visszafogott, az olcsóbbik is a Logitech M705 körül lesz árban, a drágábbik meg a Logi G203 és a Microsoft Ergo szintje árban...
    Ebből nekem nem feltétlenül következik a tejesflakon anyaghasználata sem... harmadennyibe kerülő egerek is vannak jobb anyagból annál...

    Ennyire ne legyünk már vájtfülű sznobok, szépen kérem...!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Csandi #5 üzenetére

    Nekem a wireless Razer Basilisk X-em került 15 ezresbe...
    Értem, hogy vájt fül, de nem feltétlenül csak annak a 2-3 embernek az igényeit kéne figyelembe venni, amennyien a top tier egereket veszik havonta... na persze nem azt mondom hogy az 1500-3000 Ft-os egereket vegyétek alapnak, de egy várhatóan 12-16000 forintos árcédula alapján reflexből gagyira következtetni azért vérlázító...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Synthwave #8 üzenetére

    Nekem eddig ezzel a Razerrel az egyetlen gondom, hogy azt az egy AA elemet amit fogad, túl gyorsan lemeríti az előtte használt Logi G603-hoz képest.
    A G603 viszont előbb garis cserére(+1 új egér, mert a Logi garanciafutár a régit nem vitte el cserébe), utóbb kapcsolócserére(japán Omron-ra) is szorult, de a második alkalommal is 1 éven belül elromlott, úgyhogy most egy ideig mosolyszünet van köztem és a Logi egerek közt...
    Van viszont egy filléres(5-6e közt volt) CM Storm Devastator vezetékes egerem, amivel teljesen meg vagyok elégedve, két vezetéknélküli közt azzal hidalom át az időrést, ha van, és annak se tejfölösdobozra hajaz az anyaghasználata(bár a formavilága kicsit kevésbé szolid az ízlésemhez képest, de meglepően kényelmes).
    Mindez úgy, hogy nem vagyok hc gamer(főleg nem multi-FPS), a Windows-os "egér-gyorsítást" is bekapcsolva szeretem...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák