Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz blueMerle #30 üzenetére

    Én biztosan nem vettem volna meg!

    - Kb. egy évvel idősebb, mint a Kingzone-om (mármint úgy összességében a technika)
    - nem 8 magos, hanem 2x4 (little-big), namost nem tudom, hogy a kolléga ITT mennyire van képben, de ha igaza amit ír, akkor voltaképpen "csak" 4 magos ez is
    - 64bit hol marad?
    - 5"-ra 1080p? Minek? E-pénisz?
    - nem bővíthető SD kártyával
    - nem cserélhető az aksi, bár minek is kellene cserélni, mire tönkremegy, úgyis veszed a következőt
    - a hátlap alig levehető, bár ez az előző sort figyelembe véve, megint csak nem probléma. (By the way: volt már úgy lefagyva telefon a kezedben, hogy be sem kapcsolt és az akkut ki kellett venni az újraindításhoz. Nekem már volt...)
    - FM rádiót kispórolták belőle? Anyám...
    - LTE?

    Forrás

    - A fórum részben van linkelve egy "útiterv" a Lollipop frissítéshez, azon május van megjelölve. Úgy legyen!

    és akkor a mi van ennyiért jobb kérdés abszolút győztese

    Szerintem ennek fussál neki még egyszer.

    szerk: most látom az aláírásodban, hogy tulaj vagy. Ja vagy úgy! Akkor nem csodálkozom az elfogultságodon. Ennyi. Én nem állítom, hogy a Kingzone N3 Plus a "legjobb" telefon. Ennyi pénzért ez azt tudja, ami nekem kellett. Illetve mégsem, mert ugye van a kamera gond... :R

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák