Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz blueMerle #33 üzenetére

    Ugyan nem szeretek ilyen meddő vitákba keveredni, de csak most, csak a Te kedvedért. (Ha már itt trollkodsz, miért ne?)

    Tehát szép sorban:
    - Kb. egy évvel idősebb, mint a Kingzone-om (mármint úgy összességében a technika)
    Ez aztán a hátrány :DDD Ennek ellenére olyan smooth mint egy iPhone, de hát régi vacak...

    Jah, bocsáss meg, hogy én valami "újat" szerettem volna. A cikket elolvastad? A korábbi Amoi-n is smooth volt! Szerintem csak újra kellett volna rakni a droid-ot, vagy lemondani pár élő widget-ről. Mindegy, fogyasztói társadalom, kell a kicsi kínainak a munkahely, miért is ne?

    nem 8 magos, hanem 2x4
    Majd ha megröccenik rajta egy app vagy a menüben bóklászva valami, akkor szólok, igérem, eddig még semmi ilyen :P

    Oké, várom a kommenteded. Jah várj! Valszeg nekem sem mostanában fognak megröccenni az app-ok. Pipa.

    - 64bit hol marad?
    vs.
    - 5"-ra 1080p? Minek? E-pénisz?

    Mert aztán okostelefonra 64 bitnek olyan batársok előnye van hogy arról könyvet lehetne írni mi. Az nem e-penis ááá dehogy, ellenben a tűéles képernyő az, sőt mi több te kihozod HÁTRÁNYNAK. Brávó májsztró :D

    Na itt tisztázzunk valamit: az 1080p vs. 720p a pixelsűrűségen kívül sokat már nem jelent 5"'-on... Ha most itt valami 7-8"-ról beszélnénk, esküszöm igazat is adnék Neked. De "csak" 5"-ról beszélünk. Ennyi.

    A 64 bit más tészta: ha itt lesz az 5-ös droid, akkor fogja (vagy nem fogja) megmutatni a karmait. Ebben lehet potenciál. Namost Nálad ugye ez fel sem merül, mert nem tudja a SOC a 64 bit-et. Én még bízom benne. Pipa.

    - nem bővíthető SD kártyával
    Hát, nekem elfér rajta fél Európa offline térképe, pár ezer fotó és néhány videó. Akinek ez kevés, az vegyen minőségi Kingzone-t abban van kártyalyuk és lehet egérmozizni a torrentelt filmekkel vagy játszani (nálam ez nem opció közel a harminchoz, de elismerem van olyan réteg akinek fontos hogy 186 játék legyen a telón) :)

    Közel a harmichoz? Öcsémm, akkor én a 35 évemmel a bátyád lehetnék... Megint csak tudok a cikkemre hivatkozni: nem játszok a telefonon, mert nem tekintem az Android-ot játékplatformnak. Komolyan mondom, szerintem nem olvastad el a cikket. Nem baj. Más igen.

    Nem csak filmekkel lehet feltölteni a kártyát. Persze itt megint nem vagyunk egyformák. Egérmozi? Van aki órákat ül egy nap a távolsági buszon, ezt vitasd meg azokkal.

    - nem cserélhető az aksi, bár minek is kellene cserélni, mire tönkremegy, úgyis veszed a következőt
    Igen, mint ahogy a mai telefon többségében. Az is mind szar, tudom. :K

    Ha megkérhetlek, ne adj a számba olyan szavakat, amiket nem én mondtam (írtam).

    By the way: volt már úgy lefagyva telefon a kezedben, hogy be sem kapcsolt és az akkut ki kellett venni az újraindításhoz. Nekem már volt..
    Látszik, a büdös életben nem volt olyan telód, ahol az akksit nem lehet kivenni, mert akkor nem írtál volna ekkora....(nem részletezem) Nézz utána a dolognak egy kicsit, power gomb hosszú nyomvatartása, fizikai reset stb stb...

    És nem is lesz, ha rajtam múlik. Amúgy ezt a "trükköt" én is ismerem és képzeld, nem mindig működik! Whooaa...

    - FM rádiót kispórolták belőle? Anyám...
    Ki, el is dobom gyorsan, a Lánchíd nélkül élni nem tudom. :DDD

    Ez megint egyéni preferencia kérdése. Amúgy a korábbi kommentemben sehol nem írtam, hogy Te dobd ki a telefonodat... Miért is írtam volna ilyet, miközben folyamatosan az jön le, hogy milyen szupi kis telód van. Nem véletlenül írtam azt az elfogultságos szerkesztést. (Ugyanúgy ez rám is vonatkozik és a kis Kingzone-ra. Természetesen. Ezért is hiszem azt, hogy olyasmi, hogy objektív, az nem létezik.)

    LTE?
    Igen, ez az egyetlen értelmes érv amit felhoztál azzal a hulladék Kingzone-al szemben. :)

    Köszönöm szépen a dicséretet. Elég nagy baj, hogy más nem ment át, de ez nem az én problémám.

    Az MX3 nem mai teló, de minőségben bőven leveri ezt a noname OEM STAR által gyártott brandelt SZART.

    Hát igen, itt jött elő a (barlangi) troll. Nem baj, másnak megfelelő ez a noname sz@r. Te meg nyomogasd a Meizu-t.

    szerk: Úgy is billeg a szék, alárakom az MX3-at aztán septiben rendelek egy ilyen mérnöki csodát

    Arra még jó is lehet! (A fenti szöveget sem én írtam, nem engem minősít.) Ha meg rendelsz egy ilyen "mérnöki csodát", akkor szívesen fogadunk a köreinkben! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák