Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #2 üzenetére

    én is nemrég néztem újra... elkapott mostanában a trilógia/quadrológia láz... az elmúlt hónapokban 4nap alatt lenyomtam a terminator sorozatot, 3nap alatt a keresztapát, aztán lazább filmekből 1nap alatt elintéztem a resi trilógiát meg tegnap az alien sorozatot is :) (gyűrűk ura karácsony környékére néz majd be bővítettben... csak sok sör meg popcorn kell hozzá)

    nekem a resi sorozatról számokban ez a véleményem:
    1. rész: 7pont, lehet kicsit túlzás, de a helyszínek meg a hangulat+zene emelt rajta sokat...
    2. rész: 5pont, itt-ott jókis akciójelenetek voltak benne... alice kezdett tényleg átmenni neo-ba, de elment... nemesis karaktere meg kellett nagyon :) a resi3ban fosatott rendesen...
    3. rész: 2pont, szinte említésre sem méltó, mekkora sz@rt csináltak belőle... alice tökösebb lett, mint egy wesley snipes (lsd: pusztító) és olyan kombókat nyomott, amik erősen kiváltották belőlem a wtf? életérzést... übergagyi tucatfilm lett :(

    a 4. rész meg nem tudom milyen lesz... szerintem sok sör meg xanax kell hozzá... pb-s misit beleteszik chris redfield-nek? nemá... :( majd a szappanoperákba illő benézéseivel sokkolja a zombikat, vagymi? főleg a resi5 játék után, ha valaki megnézi abban chris alkatát és összehasonlítja scofield-ével, az szerintem úgy pörög majd a hátán a röhögéstől, mint a kemotoxos légy :( tömören leírva: 0 elvárásom van azzal a filmmel szemben...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #18 üzenetére

    és mit szólsz a puncicababákhoz? ;] ;] ;] (pussycat dolls)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #29 üzenetére

    ajánlom akkor a bárányok harapnak c. horrorparódiát :) (ha még nem láttad) jó kis kritika az átlag horrorfilmekről... adott itt is a szitu, hogy vannak a békés bárányok, amiken kísérletezgetnek és elszabadul a pokol :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák