Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Jó és hasznos írás, köszönet érte! :R Szép tájak, remek emelkedők :).

    "A jelentkezéstől számítva bő fél évem volt felkészülni, mivel az utazás augusztus elejére volt időzítve, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem fordult meg a fejemben párszor hogy normális vagyok-e hogy ilyen rövid kerékpáros múlttal egy ekkora dologba belevágjak."

    Azért ez egy Velence 10 után, meg ilyen sport múlttal eléggé viccesen hangzott :D. Ilyen hegyekre egy kulaccsal menni amúgy fail. Vagy hatalmas keménység :DDD. (Én elég sokat szoktam inni, szóval nálam szerintem három kulacs is lett volna, vagy legalábbis maradjunk annyiban, hogy 1,5 l folyadék - akár két kulaccsal is megoldható.) Azt persze hozzá kell tennem, hogy még csak magyar "hegyeken" tekertem, ami nyilván más kategória, de egy középjó, valamelyest tapasztalt bringásnak egy jóval hosszabb emelkedő se jelenthet problémát (ez egyébként lehet, hogy csak a tapasztalatlanság mondatja velem :B). Fél év alatt még az ironmanre is fel lehet készülni, akár nulláról is. Mondjuk az azért nem árt hozzá, hogy olyan szinten tudjon úszni az ember, hogy nem fullad vízbe :DDD.

    A bringád meg teljesen rendben van, ettől nem kell jobb (pláne Magyarországra). Mondjuk az első képen látható platformpedál eléggé meglepett, de szerencsére nem végleges megoldás volt :DDD.

    Hatalmas élmény lehetett amúgy, majd valamikor én is szeretnék hasonló túrákra menni, de egyelőre sajnos már csak az állóképességem miatt is kizárt lenne :(. Egy ilyen körre, meg egy Ventoux-ra viszont előbb vagy utóbb, de elmegyek majd :K.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák