Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    válasz ricinus13 #3 üzenetére

    Ha jol emlekszem az ellened iranyult eroszak szintjevel megeggyezo erot alkalmazhatsz vedelmedre. Az-az ha kessel tamadt volna rad akkor, akkor te testi erot illetve ugyanugy szuro vago eszkozt vethetsz be (persze utana felmerul a kerdes miert is volt az nallad), illetve non-lethal (nem halalos) onvedelmi eszkozoket (paprika spray, sokkolo [engedellyel], riasztopisztoly [engedellyel]). De lehet ideje lenne nekem is atolvasnom a valtoztatott Btk-t.

    Miutan o csak szobeli fenyegetest tett, fizikai kontakt nem ment fegbe koztetek (nem ragadott meg nem lokdosott), igy o akar jogosan feljelenthet, hogy testi eroszakot alkalmaztal ellene (es ki tudja merre vannak ott kamerak mit vesznek).

    En a kozelben lakok, nem egyszer mentem haladtam at a palyaudvaron illetve a kornyeken egyedul ejszaka/hajnalban hazafele, zenet hallgatva, mobilt nyomkodva, es semmi ilyesmivel nem talalkoztam.

    Lenyeg, ha felelem merul fel benned maradj a jol kivilagitott helyeken ahol nem csak egy tipusu ember van.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák