Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tamikomac

    aktív tag

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    Ebben nem vagyok olyan biztos... :)

    Idézet egy 1999-es cikkből:

    "...a Pannon Praktikum Pro pedig a Pannonon belül az egyik legjobb a maga 56 Ft-os (kedvezményekkel 49,47 és 44,80 Ft-os) percdíjaival..."

    És akkor keményen mp alapú volt a tarifa.
    Most is az 56 Ft felé közelítünk de perc alapon, és eltelt 16 év...

    ------------

    "Ha nem tetszenek az uj tarifak, akkor ne toltsd fel az egyenlegedet, ilyen egyszeru."
    Ha nem tetszenek az új tarifák akkor számhordozni kell a blue mobile-hoz :)

    Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

  • azbest

    félisten

    válasz asdf_ #38 üzenetére

    "Az azert kozben megvan, hogy ha nem igy lenne, akkor a feltoltokartyasok meg mindig 15-20 eves tarifacsomagok tarifaival telefonalhatnak"

    Pár éve egyik ismerős még mindig 120 forintos percdíjjal telefonált, mert nem volt tájékozott, hogy az új tarifák 60 forint körül voltak már akkoriban. Örömmel elfogadták tőle a 20 éves tarifát.

    Nekem 11 éves vodás feltöltős csomagom van. 58 forint volt egységenként (1 egység az első 2perc, majd utána 3 percenként) és a más hálózatokból bejövő hívások után fél óránként jóváírtak 600 forintot.
    Jelenleg az adóemelések után 65 forint (leegyszerűsítve) 3 percenként és azt hiszem 300 ft-ot írnak jóvá fél óránkénti más hálózatos bejövő hívásért. Nincs ma egyetlen nyilvános tarifa sem, amivel jobban járnék feltöltősen... de még havidíjasan is határeset.

    Évente egyszer fel szoktak hívni ajánlani más tarifákat. Legutóbb, az ügyfélszolgálatos srác is érezte a helyzet abszurditását, de azért feltette a kötelező kérdést még egyszer a legvégén: akarok -e 20 forintos percdíjról 40 forintosra váltani, kijelentettem, hogy köszi inkább nem :) Persze ez csak a legvége volt, amikor tényleg egyértelműen nevetségessé vált az akkor aktuális ajánlat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák