Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Quan-Chi #34 üzenetére

    "a Heroes egy sima körökre osztott stratégia..."

    Ez így van, csak hogy a cikkben RPG-ként emlegetik.

    ***

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Quan-Chi #34 üzenetére

    Hát azért én nem írnál le annyira hamar azt az order várat se...

    A mass slow szerintem például nagyon szemét tekintve, hogy a gépek meg a hullák immunisak a death-es Fatigue-ra. A Slow egyszerűen csak lelassít mindenkit mindig. A Precision is nagyon erős szerintem, jóformán duplát irt a titán várfalon mindenen keresztül is, meg a halfling is.
    Eléggé szemét a Blind is... majdnem minden várnak vannak olyan varázslatai amivel 1-1 körre kimarad az ellen, a blind-dal kapásból 3 kör. A berserkkel meg még üti is a sajátjait.

    Arra azért nem alapozhatsz, hogy elég találni egy tárgyat az "agyalapi" varázslatok ellen. Mert akkor ezt el lehet mondani más várakról is. Elég találni egy tárgyat ami az összes ward-ot kitiltja... stb.

    Arról nem is beszélve, hogy itt van még a town portal, amivel rengeteg időt lehet megspórolni a játékban, amit nem kell részletezni mennyire hangsúlyos tényező. Arról nem is beszélve, hogyha szorul a hurok, akkor a csatatérről is el lehet vele teleportálni szépen.
    Nameg ott van a steal all enchantement-s ami annyit csinál össsz-vissz, hogy minden hasznos dolgot ami az ellenfélen van levesz, és áthelyezi a saját egységeidre. Ha rossz is van az ellenfélen, azt rajta hagyja... jó kis varázslatokhoz lehet jutni, amiket esetleg nem is ismersz, miközben az ellenről leveszed akárcsak egy dispel. :))
    A varázslatok meg általában úgy az igaziak ha kombózzák őket. :)) Mit ér egy bármilyen varázsló, ha csak egy vár varázslatait ismeri.

    pl.: E
    1, Egy bless egy jó kis precision-al az íjászoknak
    2, Vagy rengeteg griffre ráteszel first strike-ot (mindig visszaüt és mindig először) Na jó ez nem varázslat kombó de jó kombó :DDD :C
    3, de az ultimate: Hypnotizálod az ellent, aztán meg sacrifice-al feláldozod :DDD Mondjuk feláldozod az ellen összes arkangyalát és visszarakod belőle egy egységedet. Egyhamar megfordul a csata kimenetele. :C

Új hozzászólás Aktív témák