Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Quan-Chi #23 üzenetére

    Hát igen, ez eléggé szar ügy... össze tud jönni 1-1 szar skill elég könnyen :) :(
    Én hangulattól függően vagy azt csináltam, hogy abbahagytam az ölést és kerestem vmi skill tanítót vagy Conflux várat, vagy úgy voltam vele, hogy lenyelem a békát és 1 szar skill még belefér, attól még jó hős leszek...
    Legjobban azokkal lehetett megszívni akik alapból annyival kezdtek, hogy 1 db advanced és kész. Pl.: A Fortress várban ott volt a "bohóc :DDD " ugye (aliasz Tazar) aki annyival kezdett, hogy "Advanced Armorer". Ezután 2. szinten Expert és már el is fogyott az összes skill ami még nem expert és beadott két szart 3. szintre :DDD Jeeee... de ha azt túlélted valahogy, akkor utána jó hőst lehetett csinálni belőle.
    Egyszer keményen megszívtam... földmágia nélkül ugye nehéz elképzelni jó hőst... szintet lépek választani lehet: Basic Wisdom, Basic Earth Magic... jóóó mondom nagyon űber legyen föld mágia a wisdom úgyis annyira általános mindig mindenkinek beadja. Na ezek után a következő 15 szintlépésnél nem adta be és bazze wisdom nélkül maradtam a végére :DDD Szóval azóta úgy vagyok hogy a földmágiát mindig minden hősnek beválasztom, de ha basic Wisdom vagy Basic Earth AKKOR mindenképp wisdom-ot választok :))

    Amúgy ja, Tazar meg Crag hack szeirntem is abszolút best of. Mondjuk én nem igazán szeretem a LeaderSkip-et meg a Luckot.... úgy vagyok vele, hogy azokat tárgyakból is ki lehet gyűjteni 200% -os erősségen meg úgy csal a gép, hogy örülök, hogy nem maradok ki +6 -os morálra :C :C :C És a resisttel is ezt tapasztaltam... egy ideig erőltettem a Rampart várban a resist speckós állatot. Áhh .. érted 30. szinten ott álltam és jön az enemy .. olyannal nyit hogy implosion király meghal csomó Gold Dragon .. legjobb mert 4. szintig mindenre immunis ergó lehet Implosion-olni de Resurrection-olni nem. 2. kör expert Slow-ot rak .. 7 egységemből !!! egy !!! kivédi ... 6 beszopja. És az az egy is a törpe akinek alapból is 40% és még arra jön rá a nem tom mennyi amennyi adtam má 30. szinten de kibaszott sok. Szóval én azóta semmire nem alapozok a heroes 3-ban ami mázlifüggő. Ha van akkor elfér, ha nincs akkor leszarom... Inkább felteszek egy Spirit-et, mert a gépnek 1-es morálra is sűrűbben van jó kedve mint nekem 3-asra.

    Amúgy szerintem a megfelelő taktikával minden vár eléggé erős tud lenni. Jól ki vannak balanszolva szerintem. Egyedül a Conflux-ban tartom kicsit irreálisnak azt a 4 Phoenix \ hét termelést.. szerintem kicsit elvetették ott a sulykot... Jó nem egy erőbajnok a 200-as életével, de nem elég hogy a phoenix a leggyorsabb lény és még a tűzvarázslatokra is immunis szal vakítani nem lehet berserk-elni nem lehet... Slowolni lehet 21-ről 10-re leveszi az expert slow úgy hogy 2 helyet foglal el... szal nem tudom úgy is eléggé sok helyre elér és még újjá is tud születni és kibaszott olcsó .. áhh.. szerintem kicsit elszálltak a készítők amikor 4-et raktak oda \ hét. Nézzünk meg egy Ghost Dragont. Az 50% -al drágább, sokkal lassabb, még Attack \ def-re is szarabb picivel szal minden téren szarabb és még 2 is jön hetente. Az öregítésről meg annyit, hogy akkor láttam olyat amikor ellenem jött :C Szal szerintem 3 Phoenix BŐSÉGGEL elég lenne hetente, azt is csak azért mert tekintettel kell lenni arra, hogy az elementálokat se a Resurrection se az Animath Death nem rakja vissza, de azért nem gyengék.

Új hozzászólás Aktív témák