Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz Quan-Chi #25 üzenetére

    Azért annyira nem kell kiakadni a gép az összes heroes-ban csal mint a szemét :DDD Természetesen mindig tudja, hogy te mennyit látsz a mapból és még sok mást is tud. Ahogy mondod azt is tudja milyen messze vagy a váradtól és mennyit tudsz lépni, de ezt régebbi heroes-okban is tudta. Aztán mindig 7. én támadja be a váradat mire vehetnél erősítést, ha nincs town portal-od és az utolsó lépéskockájával pont eléri a váradat még 7.napon :C Illetve ha tudja hogy a lightning bolt a legerősebb támadó varázslatod akkor hogy-hogyse van rajta egy Immune To lightning Bolt-os amulet.... korlátlan mennyiségű ásvány és pénz áll a rendelkezésére mindig ki tud venni mindent a várból és még nagyon hosszan lehetne sorolni...na mind1.
    Viszont az tény, hogy 1-2 dolgot eléggé elcsesztek az 5-ben ami alapvető.
    Pl.:
    1, Nem tudom ki találta ki azt az oltári baromságot, hogy 4zet alapú legyen a csatamező. A hatszög sokkal kiegyensúlyozottabb volt. Ráadásul kicsi is lett a csatatér az íjászok használhatósága ezáltal drasztikusan csökkent.

    2, És tényleg irreálisan sokat pöcsöl a gép. Egy-egy hosszabb játékban már kínunkba vacsorát főztünk meg filmet néztünk miközben a gép lelépte a körét amikor 8-an vannak a MAP-on és XXL-es a pálya.

    Ennek ellenére sok-sok jót is vélek felfedezni így a kiegészítőkkel együtt. (Skillrendszer nagyon jól átgondolt szerintem a 3 és a 4 jó tulajdonságait ötvözi)

    A Fortress tényleg lehetett volna szerintem is inkább a jó öreg mocsaras, mint ez a törpés kamu. :U

    Kicsit "félek" mindig amikor új rész jelenik meg, mert nehogy elcsesszék. De szerintem max kicsit gyúrnának grafikára, meg kijavítanák a heroes 5 hibáit máris nagyon hangulatos játékot kapnánk. Esetleg még figyelembe vehetnének mindent ami jó volt az eddigi heroesokban és amiket szidtak és az alapján egy fullos kis játékot összehozni. :)
    Nekem aztán volnának ötleteim miket is lehetne csinálni az új heroes-ban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák