Új hozzászólás Aktív témák

  • Borgi

    aktív tag

    hi

    hát rpg-nek nehezen nevezhető a heroes sorozat minthogy fantazi stratégia játék rpg elemekkel a küldetés közben amúgy meg egy nagyon jól felépített stratégia és nem RPG,nekem volt szerencsém mindegyikkel jáccani, emlékszem még amikor tesomnak és nekem is 386-os gépeink voltak 4-4 mega memoval és átpakoltuk a memokat 1 gépbe hogy 8 megával vigye hot seat -be az 1-et élvezhetően :) a lényeg hgy az egész sorozat über bár sokakkal ellentétben (köztük bátyám) nekem a 4 jött be a legjobban a 3 már túl volt bonyolítva néhány részen, az 5 meg kb ugyan az kcisit tupírozva, de ha jön a 6 akkor az is meglesz az tuti és az is ki lesz pörgetve,

    RPG-sebbet akarsz? ott van az új King's Bounty, az Fantazy RPG stratégia elemekkel és ráadásul az eredetie volt az ötletadó a heroes sorozathoz így nincsenek is nagyon mesze egymástól.

    Dark messiah pedig egy következő lépcső ami RPG féle 3rdPS jellegü game de élvezhető és hangulatos, a perspektíva morrowind-ben és oblivionban jobban bejött de a kidolgozás jobb.

    üdv,
    Borgi

    Resistance is Futile!!

Új hozzászólás Aktív témák