Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bager13

    aktív tag

    válasz BaLee #162 üzenetére

    Ilyenkor mindig csak azt felejtetitek el ,hogy pl. én a mostani gépemmel még vígan fogok játszani az 5 év múlva megjelenő címekkel, ugyanazon a felbontáson,grafikai részletességen, fps érték mellett, mint ahogy a "nextgen" konzolokon fog futni. Lásd --> xbox360, ps3. Bátyám ezeréves gépén, ha úgy lebutítom a grafikán(felbontás,részletesség) mint ahogy pl. xbox 360-on kinéz/megy, akkor az is megbirkózik vele.
    Most már örülnék neki ,ha az összes konzolhuszár látná a valóságot. Az tény ,hogy a PC huszadrangú platform a kiadók többségének szemében . Tény , hogy nagy ívben teszek a rá való fejlesztésre (tisztelet a kivételnek). Ezt én elfogadom, de akkor fogadja el az összes konzolhuszár a fentebb leírt tényeket is.

    Egyébként én úgy vagyok vele ,aki nem akar a PC kiadással foglalkozni ,az ne adja ki PC-re. Én nem fogok, ezért konzolt venni(sem az exkluzív címekért). Ha csak silány portra képesek ,akkor hagyják a francba. Van elég sok cég/fejlesztő, aki ténylegesen foglalkozik is a PC-s kiadással, pont elegek ők.
    Ha nem kell nekik a pénzem ,hát akkor nem kell.

    Ugye minden a warez hibája?! Létezik ez tény, de az is inkább emberfüggő ,mintsem platformé. Valaki itt az eladási adatokkal dobálózott. A PC-s réteg kicsit érzékenyebb a minőségre, mint a konzolos társaik. Nagy részük nem hajlandó fizetni, azért mai egy kalap ***. Nem rohannak a boltba megvenni az újabbnál-újabb óvodás szintre lebutított AAA címnek csúfolt szennyeket. Ezzel szemben meg lehet nézni ,hogy a minőségi játékokat mennyien vették meg PC-re, olyat is ami ONLY SINGLE PLAYER. Csak ,hogy egy párat említsek: The Elder Scrolls V: Skyrim első héten már több mint egy millió fogyott belőle ,Bioshock Infinite ,amiből szintén több mint egymillió fogyott az első héten, és még sorolhatnám(az ,hogy a legutóbbi cod-ból csak pár százezer fogyott el, az inkább jó fényt vett a PC társadalomra). És ezek csak single játékok. A multi játékok még durvábbak pl .Csgo 8-10 millió min. (erről sajnos nincs pontos adat).
    Persze az tény ,hogy hype-al konzolon bármit el lehet adni (akár 30 millió darabot is). Értem én ,hogy ez jobb üzlet. Na de ,akkor ki is a hibás a egyre silányabb minőségű játékokért?!!!!

    Volt itt agy kolléga ,aki azt mondta ,hogy "a PC-sek 2/3-a warezol". Akkor, ha már ekkora marhaságot írt én is mondhatom ,hogy a konzolosok 2/3-a idióta?!

    ui.: (A steam piac jóvoltából , a steam-es játékaim ingyen vannak/a 0- naposak is/ ) --> hiába az a méreg drága pc... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz BaLee #167 üzenetére

    1. Megint kevered a dolgokat. Nem azt mondtam ,hogy 5 év múlva is full grafikán fogok játszani ezzel a géppel ,hanem olyanon amin egy konzol tulaj is. Hidd már el ,hogy egy idő után (nextgennél már most is) butítják a grafikát konzolon. Ezt az élményt, amit a konzol nyújtana nekem ezzel a géppel is el fogom tudni érni --> én is butítom. Ezért semmivel nem ad többet a konzol. A max grafika meg megint más kérdés, nem is értem ,hogy miért keverted ezt ide...

    2. 4-5 évente szoktam gépet cserélni, ellenben nincs rá garancia ,hogy a ps4/xbox one annyit kihúz. Azt elismerem ,hogy az árát jobban tartja. de ez NEKEM a játékok árkülönbségéből bőven visszajön(hála a steam piacnak)
    a GTA 4-et a régi gépen elvitte ps3-as grafikán(ami nem full) simán.

    Én nem vagyok konzolellenes. Mindenki vegye azt és játsszon azon ,amit szeret/szeretne. Csak ne beszéljenek már annyi hülyeséget, mert irritáló egy idő után.

    (#168) pakriksz : HÖHÖHÖ, ne viccelődjünk, a ami xbox360/ps3 játékok , hát eléggé gyér élmény nyújtanak. Ezt a gyér élményt simán lehet hozni egy öreg konfiggal is. Csak ki kéne nyitni már végre szemeteket.

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz pakriksz #174 üzenetére

    Akkor élj tovább csukott szemmel! Szia!

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz raziel01 #178 üzenetére

    Ki mondta ,hogy ne vegyél konzolt? Nem kell itt kapálódzva védened! Azért ebből is sok minden leszűrhető.
    Én csak tényeket írtam le, mint előttem-utánam TESCO-Zsömle is.

    (#165) bager13 :

    "Egyébként én úgy vagyok vele ,aki nem akar a PC kiadással foglalkozni ,az ne adja ki PC-re. Én nem fogok, ezért konzolt venni(sem az exkluzív címekért). Ha csak silány portra képesek ,akkor hagyják a francba. Van elég sok cég/fejlesztő, aki ténylegesen foglalkozik is a PC-s kiadással, pont elegek ők.
    Ha nem kell nekik a pénzem ,hát akkor nem kell."

    Az olvasás megy?

    (#180) BaLee:

    Biztos lehet fps-t játszani kontrollerrel is, én elhiszem. De ,hogy öreganyám két láda sör után is porig alázna egérrel+bill-el, abban biztos vagyok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz raziel01 #183 üzenetére

    "Te meg kapálózva véded a PC-t, meg hogy a konzol marhaság, meg úgyis csak szar játékok vannak rá."
    Hol írtam ilyet?

    "Nagyon tévedsz. Annyira látszik, hogy fogalmatok nincs róla.
    Minden a profizmuson múlik. Egérrel lehet könnyebb profinak lenni de kontrollerrel is lehetséges."

    Hát barátom, annyi sört fizetek ahányszor sikerül lelőnöd! Te kontrollerrel, én egér+bill!
    ...csak tudnám ,hogy lehetne ezt kipróbálni...

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz gyuribácsi88 #281 üzenetére

    "Konzolon fogom, eladom a játékot és veszek másikat. Te mit is csinálsz a steamen beaktivált játékaiddal? Ja hogy nézegeted őket a könyvtárban, ohh remek lehet ..."

    Elnézegetem őket, mivel teljesen ingyen volt a steam piac jóvoltából. Jó helyen vannak, enni nem kérnek. A fenntartási költséget meg nem nekem kell fizetni.

    "Last of Us? És a többivel mi újság? Igényes autós játék van pc-re? Persze hogy nincs. Konzolra? persze hogy van ott a Forza, GT.

    És most neked pc-n hogy tetszik a Destiny? Ja hogy nincs pc-re? ohh de kár :(((

    A UFC milyen pc-n? Folytathatnám a sort, de felesleges"

    Na akkor neked úgy látom PS-ed(Last of Us) is, meg XBOX-od(Forza) is van...--> hiába két konzol még mindig olcsóbb,mint egy PC :B :C
    (Szerintem van igényes autós játék PC-re ,de ebbe ne menjünk bele. Nem is ez a lényeg.)
    Édes kis barátom tudsz róla ,hogy több olyan játék van amit konzolon nem tudsz játszani csak PC-n, mint konzol exkluzív cím?! Szóval ez az exkluzívokkal érvelés nagyon nagy öngól. :C

    "A stílusodon meg csiszolj még egy picit mert a nicknevedben szereplő számról nem a születési évedre fogunk asszociálni."

    Már ne haragudj,de a te stílusod az óvodában visítozó gyerekekére hajaz...

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz gyuribácsi88 #297 üzenetére

    Elolvastam a többit is az a baj. Nem védek én senkit, csak nem szeretem ,ha baromságokat írnak.

    "A szöveget meg amit írtál jó vastagon emeld ki, sőt húzd is alá, tegyél még bele 32 smile-t, nehogy valakinek elkerülje a figyelmét."

    Ennyi az érdemi a reakciód?! Nincs több kérdésem. Érveket hozok fel és te meg csak fröcsögni tudsz rá, hát...gratulálok. Ebből is meglátszik a szint, és hogy kár ilyen emberekkel foglalkozni. De trollkodásból 5-öst kapsz...ügyes vagy kisfiam!

    ui.: Ha neked a konzol jön be ,akkor játssz azon! De ne hordj össze itt ennyi sületlenséget!

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz gyuribácsi88 #301 üzenetére

    Most te tényleg ennyire nem vagy képben vagy csak idegesíteni próbálsz?!

    Ugye az összes stratégiai játék egy hulladék?! (A Starcraft II, mintha jobb értékelést kapott volna/jogosan/ ,mint jópár exkluzív címed)--> és ez csak egy, a sok közül (Heroes, C&C játékok, Rome: Total War, Warhammer, Company of Heroes, Civilization, Banished és stb és stb...).

    A WOW, LOL, Path of Exile, és a Dota 2(meg a többi MMO és MOBA játék) is mind selejt ugye?

    És ami még a két kategóriába nem esik bele (a teljesség igénye nélkül): Assetto Corsa, Arma III, Outlast, Divinity: Original Sin, Euro Truck Simulator 2, és még több száz játék.

    Igenis is öngól a részedről a exkluzív címekkel jönni.

    Amúgy ,mint mondtam : Amit te 10-15 ezerért veszel, ugyanazt(ugyanakkor) én a steam-en, ingyen megveszem.

    ui.: Csak egy apró kérdés: Te mind a két konzolt megveszed, hogy játszani tudj a PS és a XBOX ex címekkel?

    Szerk.: raziel01 neked is ajánlom figyelmedbe a fentebb leírtakat.

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák