Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz TRob1 #4397 üzenetére

    És az elején, még mielőtt "széthekkelted", tehát mikor megvetted, akkor is produkálta már ezt?

    Nem lett "széthekkelve"... Csupán felkerült 2 db, a MetaRepóból is telepíthető két programcsomag, melyből az egyiket (az FFp-t) maga a gyártó is elismeri, pedig 3rd party csomag...

    Namost, attól, hogy ezek és pl egy gyártott TM csomag felkerül az FFp-re, az nem fog nyúlni a nasodhoz. A HDD egy "mappájába" kerül. És ha az FFp nincs használva, vagy pl alapjáraton egyáltalán nem terheli le a nas-t. Hátránya nincs, viszont rengeteg új lehetőséget nyit a fejlesztésre.

    Az meg a másik, hogy a gyári csomagok nemcsak, hogy régiek, hanem a zyxel teljesen az alap konfigú TM csomagot rakta össze és tette elérhetővé. Ezzel szemben pl az FFp-s csomagjaink úgy készülnek, hogy nagy hangsúlyt fektetünk a konfigolásra és az optimalizálásra... :) Illetve folyamatosan frissítjük csomagokat, ha pl egy bug tűnik fel...

    ----------

    Úgy gondolom, hogy @Shokkolo problémája reset után, a gyári TM-mel sem fog megoldódni (max nem fog rebootolni), de a sebesség kevesebb lesz, nem fogja kihasználni a nas-t rendesen...

    Amit már régóta tervezek, hogy írok a gyártónak ezzel kapcsolatban, hogy tessék rendberakni a kódot és nem egy ezeréve kínai egyetemista haverral összehozott fw-t kelljen minden új nasra forkolni. Mert a hw egyre figyelemreméltóbb,de nincs így értelme szerintem. Vagy gyártani kéne egy custom fw-t a nasra... :U

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák