Új hozzászólás Aktív témák

  • bolondember

    MODERÁTOR

    válasz #54715584 #15 üzenetére

    én valahogy úgy vagyok vele, h ez a Rick vagy ki olyan akar lenni, mint Jáksó még a kilencvenes évek végén volt - a régi szép idők... Akkor még vicces volt, kreatív, meg minden... Most meg egy elba szigetelt ripacs - de nem a jó értelemben!

    Főleg kocsiban hallgatok rádiót, kis fokszi, mostanában több café (röhej, h kiér az ember Budaörsről és megszűnik a fokszi, bezzeg a káfé még fehérvárnál is fogható!)... De azért be van készítve a discman so-sok MP3as lemezzel (átjátszókazetta rulla)..

    akkor is azt vallom, a DeeJay megszünte óta siralmas a magyar könnyűzenei rádiós piac...
    Danubónusz tré (Majka, mi?!), Sléger nem jön be (Asszonkának annál inkább), Rádijóegy unalmas ismétlések, Fokszi is ismételget, Kávé ''van barátod'' még jó, csak nem egészen az én stílusom, de cserébe változatos...

    Ja, fokszi: ''kicsit'' szarban lehet az adó, ha délután 5től este 9ig (lásd még délutáni csúcs - Béres Zoo) kívánságműsor megy.... Kívánság, mi? minden 5ik számot kérnek, ott is sokszor a műsörvezető mondja mit kérjen... :(

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Új hozzászólás Aktív témák