Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Üdv!
    Jó magam a hugim kedvéért (jelenleg 12 éves), végigjátszottam az Alone in the darkot, a Resident evilt, meg a Diablo2-t. A Diablo2-vel már 2 éve szórakozunk. Neki az amazon, nekem a nekromanta jött be, mint karakter. Este öltem meg sokadszorra Baalt egy 36. szintű nekromantával. :)
    A hugi egyedül is elvan a Diablóval, de a másik kettővel sosem játszott, mert tartott tőlük, inkább engem kért meg, hogy nyomjam végig a játékokat, ő meg a hátam mögül leskelődve jókat borzongott, meg ijedezett, amikor jöttek a szörnyek. :)
    Szerintem a PC-n való szórakozás is lehet családi élet része. Mi a hugimmal összhangban beszéljük ki a játékokat, és örvendezünk a sikeres végigjátszásnak.

    A könyvekről. A hugim elolvasta az eddig megjelent Harry Potter köteteket, és érdekli David Attenborough munkássága, az ásványos és egyéb természettudományos könyvek.

    Én meg regényeket írok, és komolyan érdeklődök a globális folyamatok iránt. Jelenleg A Világ helyzete sorozatból nálam vannak a 2000 óta megjelent részek. A 2006-os különösen érdekel, mert Kína és India a központi témája. Vajon, ez a két gigász miként fog hatni a földre?

    Szóval nálunk nincs rossz hatása a PC-s játékoknak. Egy kis szórakozás, semmi több. Kellemesen kikapcsolja az agyat, amit mindig sikerül túlpörgetni a gondolkozással.

    Ui.: Megkérdeztem a hugit, hogy öljünk-e este a Diablóban.
    A válasz: Még szép. :DDD

    A szörnyek aprítása még senkit sem tesz ámokfutó sorozatgyilkossá! Amit elitélendőnek tartok, azok a játékok, amikben embereket kell leölni a sikeres végigjátszás érdekében. Ez szerintem sem utal normális mentalitásra.

    [Szerkesztve]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák