Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Z10N #8 üzenetére

    Még nagyon kezdetleges az állapot, tehát még rengeteg hiba van benne, ahogy az látszik is 3-ai frissítésből. Nem igazán lehet emiatt megfelelően nyilatkozni róla, de az irány szerintem jó. Túl görcsösen viszont nem szabadna ragaszkodniuk a Syndicate-hez.

    Például a kötött pályás járművek - akárki akármit mond - egy kezelhetetlen sz*r volt az eredeti játékban. Nem is tudom, hányszor volt a küldetés kudarc csak az miatt. Sosem ott álltam meg, ahol akartam, sosem arra ment, amerre akartam, mert pici félrekattint az ember és megkerüli a fél világot vagy elüt a kocsi. Ki/beszállás vagy sikerült vagy nem. Na, ezt az egész horrort például remekül sikerült lekoppintaniuk és nem vagyok tőle boldog. Legalább látni lehetne kattintás előtt a jármű útvonalát vagy valami. De amikor én próbáltam a pre-alphát (~3 hónapja) még ki sem lehetett szállni a járművekből.

    Az ügynökök irányítását sem nagyon könnyítették meg egyébként, kamera nem forgatható, küldetések egyhangúak.

    Szóval lehet, hogy kicsit negatív a véleményem, de még bármi lehet. Csak, ha kiindulok az (új) XCOM-ból, ami remekül irányítható volt és egy igen élvezetes játék, ez még bőven el van maradva.

    Ezeket egyébként leírtam a backer fórumba, aztán vagy figyelembe veszik vagy nem. Legközelebb viszont csak béta állapotban megyek a játék közelébe (vagy nem, mert most olvasva a változásokat megint ráizgultam :DD )

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • válasz Z10N #8 üzenetére

    Na, tegnap kipróbáltam az új változatot. A kocsik kezelhetősége fényéveket javult, ki/beszállás is működik. Van már ötletes tutorial is, a küldetéseket végre meg lehet csinálni, szóval sok pozitív változás történt. Ha így haladnak tovább, jó kis játék lesz.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

  • tixem

    addikt

    válasz Z10N #8 üzenetére

    Szerintem is ideje lenne már villantani valami nagyobbat, kb mint a bf3 volt. Sőt, nem is kell ennyire új game, de egy ingyen nfsu2-t ha kidobnának akkor nem kicsit örülnék neki.

    (#11) Buuster

    franciák akkor vagy csúnyán lemaradtak a jóról, vagy nem tudom, de ez a game asszem az első volt amit kiszórt az EA on the house keretében. Ha nem az első akkor a második, de tuti az elején volt, mert már régóta megvan a fiókomban és ingyen volt.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák