Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz k-adi #32 üzenetére

    Engem manapság nem érdekel a megalkotás mert 2015 van.ne legyen tré és ok. Minden 3. rangú filmstúdió képes már CG-tcsinálni. Az hogy itt élőben is és CG-t is használtak ,nem hat meg ,ugyan annyira szarnak tartanám, mint ha géppel csinálták volna az egészet. Mad maxnak volt igazi személyes története. igazi őrült Énje. ami kegyetlen volt és kíméletlen. Volt saját kisebb volumenű harca. Nem is ő volt a főszereplője ennek a filmnek, Egy feminista akciómozi lett az egész. Messze került ez mad max harcától és világától illetve kikerült max világából és bekerült abba, ami ellen Max harcol.. Nem lenne gond ezzel a filmmel, ha nem ez lenne a címe. Tom Hardy meg a legszarabb választás volt max szerepére. az a srác minden csak nem színész. Jobb is ha megmarad a kaszkadőr szerepnél, az neki való. Még abban az 5 mondatban is amit el kellett mondania ,szar volt. na jó,hozta az alkonyat filmek színvonalát.
    Nálam 2 pont és jóindulatú voltam mert szívem szerint felálltam volna a moziiban az első óra után, de végignéztem, mert reménykedtem , hogy kicsinálják benne az egész bagázst és nem lesz folytatása ennek a szarnak. Ezen kár vitatkozni, személyes véleményem ez, bármit írsz le az átéllt élményen nem fog változtani semmi.
    Amúgy folyamatosan végigkövettem a film készítését, minden hírt elolvastam a neten és megnéztem minden fellelhető infót róla. Még a posztereket is összeválogattam a gépemre és az ment diavetítésnek háttérképnek.

    Régebbi időkből megjelent könyvek vannak ,amiben részletesen leírták Mad Max univerzumát, életét kalandjait, a beteg és a viszonylag normális lakók viszonyát, a mutánsok és a megmaradt emberek harcát. Ahhoz hasonlót vártam, nem egy ilyen elrugaszkodott, feminista 2 órás autósüldözést a nagy Hepivel végén . Röhej.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák