Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    Szerintem a legjobb játék a Marvel Ultimate alliance volt. Sajnálom, hogy kiegként nem jöttek a PC-s verzióhoz a PS3-as és X360-as karakterek, sem pedig a 2. rész. Pedig még jobb lett volna. Sajnos a filmek nem nagyon tetszettek, de már a képregény sem volt túl izgalmas amit 2005 után adtak ki nagy formátumban elég drágán.
    A Marvel Heroes meg az alap karaktereivel... Ki akar Skarlát Boszorkánnyal meg Daredevillel meg Sólyomszemmel rohangászni, hogy kifarmoljon értelmesebb karaktereket (már ha van annyi ideje és idege)? :DDD Vicc volt. Ben még elment Hulk-pótlásnak, de a többi egy vicc. "C" kategóriás szuperhősök. Ráadásul az indulás előtti csomagok amikben a többi hősöket lehetett megvenni. Nem kicsit voltak drágák. Nagyon régóta nincs jó Marvel játék.
    Marvel vs Capcom se volt rossz, bár nekem csak a Marvel karakterek jöttek be, nem vagyok nagy Capcom bunyós fan. Mindegyiknél mellényúltak valami aprósággal.
    A Csodálatos Pókember játékokat nem próbáltam, de a Web of Shadows nem volt túl vészes. De az meg csak szimplán Pókember, semmi más.
    A Hihetetlen Hulk PC-s verziója meg egy átírt PS2-es verzió volt, ahogy a Vasemberes játék is. Viccnek is rossz volt. Hát még ránézni. :( És a dobozára meg a PS3/X360-as verziókból voltak képek kitéve.
    THPS2 és THPS3 jó volt Pókember meg Rozsomák miatt, de sajnos csak deszkáztak, nem aprítottak senkit. :DD

  • szupermacs

    veterán

    válasz fecg21 #8 üzenetére

    XL2 a másik nagy kedvencem. Sajnos az első részhez nem volt szerencsém. Talán annyiban volt jobb a M:UA-nál, hogy több fajta itemet lehetett lootolni benne és így kicsit összetettebb (Diablosabb) volt. De az, hogy a repülés képesség szívta lefele a manát... Viszont voltak ott glitchek rendesen. Apokalipszist is így sikerült beakasztanom és leölnöm a végén. :D Beragadt egy ajtóba... De jó játék volt nagyon. :R

Új hozzászólás Aktív témák