Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz Dark Archon #13 üzenetére

    Az hogy a számlafizetési díjadban mi van rád és a bankodra tartozik. Attól még ugyanúgy van annak is egy költsége hogy digitálisan vásárolsz, mint ha fizikailag. Hogy ennek a díját mibe számítják bele, annak miért kellene törvényszerűnek lennie? Mivel én is OTP-s vagyok ha netbankban veszek matricát 200 ft a kényelmi díj, ha Simpleben meg 50 ft. Kinél panaszkodjak, az OTP-nél hogy egy appal arrébb alcsonyabb díjú a szolgáltatásuk, vagy a Simplenél hogy 200 forintot kellene fizetnem mert OTP-s vagyok? Az automatás bérlethez volt egyszer szerencsém Debrecenben, ugyanannyiba került mint pénztárnál. Ennyi erővel ugyanúgy kényelmi díjat fizetek autonatás vásárlásnál is, mert hiába olcsóbb az automata fenntartása nekik, mégis ugyanannyit fizettem. A MÁV meg elenged 1%-ot a jegyből ha otthon nyomtatom, pedig ők nem csak a papírt spórolják meg hanem ugyanúgy az előmunkát is. Lerendezik egymás között csak van mikor a költsége ennek a fogyasztóra hárul, de szerencsére nem kötelező kifizetni ezt a díjat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák