Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Gabis #5266 üzenetére

    Igen miért csinált FR, mert mióta óta megvetted biztos telepítetté rá alkalmazásokat, stb. ki tudja nem-e kevert be valamit. Igaz te tudod, könnyebb szidni mint esetleg több user által javasoltat meg csinálni.

    Csak, hogy tud (és ebben Android??? és Gianon9) is megtud erősíteni, hogy P8 litenél volt ilyen, és az esetek 80% a Factory megoldotta, sőt ott még a recsegés is hozzátársult.. a 100% megoldás, pedig a következő kiadott frissítés, volt.. Az pedig azt takarja, hogy a Huawei tudomására kell hozni..

    Szerintem meg innentől kezdve nem érdemes semmit sem se javasolni se mondani mert az úgy sem jó..

    Egyre jobban kezdem elhinni, hogy miért fogalmazódót meg a porterockába, hogy vissza adja a Topik Gazda posztot..

    (#5276) ANDROID???

    Android??? tudom, hogy a a képen 3310-es ahogy látom csak te vetted észre, a különbséget..

    Felesleges linkelgetni, meg bármit is csinálni mert úgyse az van amit írunk vagy mondunk..

    Rájöttem egy két dologra, sajnos ez már a P8 Litenél is megfogalmazott bennem, hogy vannak egyes usereknek mindent szabad a másikaknak meg semmit..

    Az ilyen dolgok meg csak egyre jobban megerősítenek, abban, hogy minden irományt törölni kell.. Főleg, hogy tegnap az állította, hogy a P8 Litet az én leírásom alapján ROOT-olta. Nagyon érdekes lenne, ha nekem lenne leírásom a P8 Lite ROOT-járól..

    Akinek meg kell a segítség az meg úgy is tudni fogja hol talál meg.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák