Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz magicbox #3389 üzenetére

    No... mely levego...kicsit ideges lettem...szerintem meg sem nezted hogy mit irtam, miket linkeltem.

    A leirasom szerintem csak annak bonyolult, aki nem erti (ertelmezi) mi van oda leirva...
    Velemenyem szerint a 3 lepes konnyu, de barkinel problema merulhet fel igy jobb, ha nem szalad egybol ide a forumba, hanem elolvassa, hogy milyen helyzetben mit csinaltam, es hogy mi varhato a lepesek utan.

    Szoval az adb=fastboot flash.
    Eddig en nem talalkoztam mas megoldassal a gyari allapot visszaallitasara, mint amit szepen vegig, lepesrol lepesre leirtam, ami termeszetesen tartalmazta egyebek mellett a tabela forumtars bootloader visszazarasat is.
    Szivesen vennem (es szerintem mas is) a gyari recovery-hez tartozo linkedet pl.
    Az altalam linkelt xda-s teljes adb-s parancssoros rom (amit nalam bonyolultnak, bordik11-nel atlathatobbnak iteltel az en megoldasomnal) kinai, ezert kell a gyari allapothoz masik eu rom is, amit szinten konnyen, az altalam mar tobbszor leirt modon, az un. haromgombos modszerrel fel lehet tenni. Leirast (linket) szinten tartalmazta a hozzaszolasom...szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák