Új hozzászólás Aktív témák

  • Zototh64

    őstag

    Kicsit húzós napokon vagyok túl, így előre is elnézést kérek, ha kicsit indulatosabban fogalmazok, vagy ilyesmi!

    Először: Kikérem magamnak, hogy seggnyalónak nevezzen, gondoljon, csatoljon bárki is.

    Másodszor: Nem ez az első Cunaja rom, amit használtam, és fogok. A többi sem volt egyből zökkenőmentes, de melyik új rom az.
    Cunaja-nál, ugye ott volt Csocsoszan telefonja, ami DL00. Mi meg sokan EU-s romot szeretnénk.
    Egy kezem is sok, hogy megszámoljam azon fórumtársakat, akik segítettek neki a rom készítésben.
    Többször is elhangzott, hogy csak jó lenne neki, egy EU-s teló is, de valahogy kurvára nem mozdult rá senki, rajtam kívül. Cunaja nem igényelte az enyémet, mert tudja, hogy műszaki vezető vagyok, és nehezen boldogulnék a teló nélkül.A céges kártyám menne egy samsung nyomógombosban, vagy az okos órában, a privátom menne egy 8,4-es samu tabletben, amit a munkámhoz használt dolgokhoz, és spec programokhoz kellene használnom. Farzsebben mondjuk jól is nézne ki.
    Ennek a mozzanatnak is két mondani valója van. AZ egyik az aktív segítség, a másik pedig, hogy ez nem olyan mint a szimultán sakk. Tehát Cunaja-nak konkrétan telefon nélkül kellett egy rom-ot csinálnia.

    Egyszóval az köpködjön, és nyafogjon, aki ezt a fenti feltételekkel és fékekkel megtudja csinálni!!!

    Az, hogy mit egyebet tett félre értünk, nem ismétlem, egyszer már megírtam, másrészt pedig mások is taglalták már.

    A figyelmes olvasás értést pedig javasolnám, akinek szükséges, és az emlékezetet is.

    Minden esetre "Köszönöm szépen", a seggel való hozzáállást mindenkinek, akik csak lapítottak és várták a jószerencsét. Ezt természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, és tudjuk, hogy kik azok, akik ebben a pár napban igazoltan voltak távol, és emiatt nem tudtak részt venni a fejlesztésben így, vagy úgy.

    Cunaja-nak pedig akkor is nagy köszönet :R akár tetszik, akár nem bárkinek is!

    Mégegyszer elnézést, az időnként nem fórumhoz illő megfogalmazásokért, kifejezésekért! :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Új hozzászólás Aktív témák