Új hozzászólás Aktív témák

  • Carline

    őstag

    válasz Cunaja #13502 üzenetére

    Ma melóban vagyok és elég aktívan használva van yt-ra,, böngészésre, telenor mytv-re meg egy GPU-t használó stratégiai játékra így nem tudok nyilatkozni az akkuval kapcsolatban, mert ezek jó nagy szeletet haraptak ki eddig is a fogyasztásból.
    6 óra használat után 43%-on van az akku 4 óra SOT-tal, ezt nem mondanám rossz értéknek.
    Nagy fogyasztóként jelen van az "Androidrendszer Többszörös alkalmazás" 1ó 8p CPU idő de azért nem vészes 135 mAh fogyasztással.
    Google cuccok nincsennek beragadva.
    Annyit említenék meg, hogy a SuperSU, minden rootot igénylő alkalmazásnál csak bő egy perc után dobja fel az ablakot. Néha akkor is csak úgy ha közvetlen belépek az alkalmazásba.
    Telepítés után az első között a SuperSU-ba beléptem.
    Család jelezte, hogy a messenger üzenetek nem jönnek át, hiába írnak. Csak az alkalmazásba belépve mutatja, hogy már órákkal ezelőtt küldtek üzit.

    Nálam első telepítésnél a /version-nál mountolási hibát adott hogy nem emmc particio, de ezt twrp-ből orvosoltam, hogy ext4-re formáztam. Utána a telepítés rendben ment.

    ˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Új hozzászólás Aktív témák