Új hozzászólás Aktív témák

  • direwolf

    őstag

    válasz hackeeeee #6501 üzenetére

    Egyetlen egy szoftveres lassulást, vagy fagyást sem tudok mondani ami a 2.2 miatt volt.
    Én meggyőzhető vagyok, de igazi érvekkel. Az, hogy valaki azt mondta, meg úgy érzi az nem érv. És nem Te vagy az egyetlen aki ezzel jön, hogy miért nem 2.3 ...
    Győzzetek meg, hogy mitől jobb! A marketing bullshitet elolvastam. Ebből annyi jött le, hogy lehet natív API-kat használni OGL-hez. De akkor az a kód nem lesz 2.2 kompatibilis. Láttál már 2.3 only appot, amiért tényleg megéri ennyire ragaszkodni hozzá?
    Olyan ez mint a windóz verziók. Mindig jön a MS hogy mennyivel jobb, de aztán kiderül, hogy a csicsa lett csak több. A végén persze az ember beadja a derekát, mert jönnek az exkluzív cuccok, de azért simán elment volna még a régi is...

    Ehh mindegy, nem tudom miért járatom a pofám, ez a fogyasztói társadalom alapja. Mindig vegyél újat :(

    szerk.: na ebből így visszaolvasva az jön le, hogy a frissítés ellen vagyok, pedig nem :) Csak azt nem értem miért kell úgy várni rá mint a messiásra...

    [ Szerkesztve ]

    "I've seen things you people wouldn't believe"

Új hozzászólás Aktív témák