Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz Nara19 #12123 üzenetére

    Bár írtam, hogy részemről vége,de úgy látom nem csillapodnak a kedélyek.
    Sajnálom, hogy amit írtam az ennyire nem érthető biztos bennem van a hiba,hiszen mindenki engem szíd.
    Teljesen mást magyarázol bele mint amit írtam.
    "Nem vagyunk egyformák, így lehet, hogy a Te igényeidnek nem felel meg."
    Nem vártam tőle HD felvételt,tűéles képet,Gorillaglass üveget,unibody házat,stb....
    Nem az igényeim túl nagyok.Amit kéne tudjon minimális dolgot sem tud.Nem nagy igényű játékokat,vagy grafika programot akartam vele futtatni,csak azt amit írtak, hogy tud alapból.
    Eladtak nekem egy "táblagépet". 2012 07 hóban szerintetek az nagy elvárás hogy:
    -A gyárilag feltelepített Aldiko ne fagyjon le?Nem lefagy hanem,soha nem indult el.
    -Lejátszon MP3-at? Mert lefagy kb 20 másodperc után.Mindig.
    -Fényképeket lehessen rajta nézni? Ez is lefagy kb 20 másodperc után.Mindig.
    - Létrehozzon WI-FI kapcsolatot?
    -Hogy letöltsön 10MB -nál nagyobb dolgokat?
    - Hogy elforduljon a képernyő, kapcsolgassam?

    Mi ebben ami teljesíthetetlen 2012-ben?Nem itt tart már a számitástechnika.Nem beszéltem továbbfejlesztésről meg ilyenekről.Nem várok ICS-t.De a 10 éves telefonomon nézhetek fényképet,hallgathatok zenét.Kb 3 hónapja vettem szintén a T-től egy olcsó androidos telefont.(ugyanez az árszint). Egyik dologgal sincs baja.Persze 3 hetente valamiért újraindul,meg ehhez hasonló Androidos dolgok.De egy fényképnézés,egy MP3 nem megy?Ez vicc.Először azt hittem valami hibás dolgot fogtam ki,aztán utánaolvastam és láttam hogy sokan küzdenek ugyanezzel.Ezért írtam amit írtam.Ennek semmi köze az árhoz.Ha vesz az ember valamit akkor elvárhatja, hogy működjön.Az hogy én bütykölöm,hogy jobb legyen,többet tudjon mint a gyári állapotban az legyen az én gondom.De a gyárilag előírtat tudnia kell,nemcsak ennek hanem bárminek.

    Ha nem tetszik az álláspontom akkor nyugodtan vitatkozzunk,(kiváncsi lennék ha bárkit megkérdeznénk így arról hogy jónak nevezhető -e egy szerkezet ami ennyit sem tud gyárilag mit mondana) de ne személyeskedjünk.

Új hozzászólás Aktív témák