Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    válasz namito #162 üzenetére

    Attól függ, melyik előfizetés, én Next S aranytárskártyában (5490 havonta) vettem 28ezerért egy G620S-t, ami az Y550 minden "hibáját" levetkőzte, és pluszban volt hozzá egy BT küldő hangszóró, online rendeléssel pedig egy külső akku is jár hozzá.

    Nekem alig egy 10-essel volt drágább ugyanebben a konstrukcióban az Y550-nél.

    Cserébe viszont szinte kompromisszummentes, sokkal jobb kijelzőt, lényegesen jobb kamerákat, kétszerekkora belső memóriát (ugyanúgy az alapértelmezettkénti SD beállítás mellett) és BT hangszórót is kaptam, és még üzemidőben is hozza kb. ugyanezt.

    Egymás mellé tettem a kettőt, az Y550 nyilván kompaktabb, de ha még ingerküszöbön innen van az 5", akkor szerintem mindenképp szánd rá azt a párezer forintot egy G620S-re inkább (főleg, ha legalább 1-2 évre lesz, mindenképp megéri egy picit többet adni sokkal jobbért. Szerintem.).

    Jó, tudom, ebben az árkategóriában sokat számít 10ezer Ft, de ennek a pénznek a valós értékét alapul véve alig drágább a G620S.

    Az Y550 eredeti árban volt piszokjó vétel a T-nél, valami 14ezer forint lett volna Next S aranytárskártyával. Visszahozták, de cserébe drágább lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák