Új hozzászólás Aktív témák

  • colonell

    senior tag

    válasz IO.sys #386 üzenetére

    Tudom,hogy ezért írtad :) én is téglásítottam már nem egy telefonomat,nem volt jó érzés :D azonban mindegyik sikerült visszahoznom :))
    Vávéj úgy tűnik nem nagyon akar kódot küldeni,nem értem miért Y300-asomnál simán elküldték másodjára,mert az első emailre az volt a válasz,hogy nem létezik ilyen készülék xD

    Sokszor használok/használtam Linuxot...ebből adódóan: ha már a Win ennyire egy határ .... nem vagyok benne hajlandó használni cmd-t :N

    (#329) és (#381) IO.sys az utóbbi hsz alberttt ötletével ,tökéletes és egyszerű nagyon odafigyelve max 15 perces Root method jött létre, brickelést elkerülendően pedig a cmd-s navigálást leegyszerűsítve a platform- tools könyvtárra shift jobklikk majd "parancsablak nyitása itt" majd mehet a beírás amit vagy a Huawei vagy a product ID generátor segítségével kaptunk oem unluck 16számocska .

    Mégegyszer köszönet érte,megérne egy misét ezt a 2 Hsz-t egyberakni és kiegészíteni így nem kellene oda vissza tekergetni,szerintem senki nem haragudna meg érte :) :C

Új hozzászólás Aktív témák