Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Asszem még nem "dicsekedtem" itt...
    Leejtettem a telómat, az üvege az alsó harmadban eléggé xarul néz ki... Elvileg megkaptam a hivatalos szervíz e-mailcímét, de nem írtam nekik... (az asus tabletem is 20+áfáért javítaná a szakszervíz, de 9-ért megcsinálnák az egyik pesti szervízben áfá-val...)
    Annyit már tudok, hogy mivel ugyan úgy használható, az lcd-nek nincs baja, az üveget kéne cserélni... 2 pesti szervizt kérdeztem meg. Az egyik 15, a másik 17-ért vállalná...
    Kecskeméten is érdeklődtem, de nem vállalják, illetve az egyik azt mondta, hogy 3 nagykert is megkérdezett és szerinte nincs hozzá alkatrész... EGy másik meg látni szeretné először...
    Ezt még tetézi, hogy volt, aki lebeszélt róla, hogy nem lesz jó a telóm, ha kicseréltetem az üveget, mert utána még több baja lesz...

    Mivan???

    Azért írtam ide, hogy mitévő legyek... Pedig épp azon agyaltam, hogy 2,5ért rootoltatom a telót és nem akarok másikat venni, "hiába" jár le a 2 év hűség decemberben...

    Hajrá Magyarország, bár pont most kaptunk egy gólt... Messze még a vége... :( :O

Új hozzászólás Aktív témák