Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheVeracLord

    csendes tag

    Szerintem meg lett a öreg x8-asom utódja :C Ennyiért ez a telefon szinte ajándék :))

    [ Szerkesztve ]

  • TheVeracLord

    csendes tag

    válasz wookie #17402 üzenetére

    Howdy D:

    Pár hétig - közel egy hónapig - használgattam a fonz féle cm12.1-et... Nekem speciel tetszett a kinézet valamint a rengeteg hasznos lollipop specifikus funkció volt volt benne (pl. zárképernyőn megjelenő értesítések, az új prioritásos értesítéskezelés(?) stb) és néhány esettben smooth-abb volt, mint más általam korábban kipróbált romok, ám amennyit hozzáad, annyit el is vesz az élményből, mivel még erősen alfa stádiumban van - lehet, hogy abban is marad, mivel fonz nemrég váltott Moto G-re és feltehetően nem fog már a y300-al foglalkozni - , így még nagyon instabil és eléggé bugzik...

    Néhány példa erre:
    - még a nincs aktiválva a hardvereses dekódolás a videóknál, aka le kell mondani a TeCsőről/videókról
    - nem lehet vele fájlokat feltöltögetni, mivel ebben az esetben random újra indul a teló
    - megtalálható a wake up/blackscreen bug, avagy néha hosszabb inaktivitás után nem kapcsolódik be a kijelző, csak a gombok világítanak, ha megnyomjuk a bekapcs gombot - ezután csak az aku ki/be módszerrel lehet újra életet lehelni a kicsikébe
    - erősen instabil a wifi, pl az egyetemi hálózatra történő csatlakozás után random újra indult a gépecske
    - valamint úgy merül a telefon, mint a hétszentség... kb. minimális használat/bekapcsolt kijelző mellett is naponta kellett töltenem a kicsikét (éjszaka pl 20-25%-ot merült ha elfelejtettem kikapcsolni a wifit és nem volt töltőn)...

    Eddigi tapasztalataim alapján mindennapos használatra még nem nagyon alkalmas, vagy csak megkötésekkel, pl ha csak telefonálásra kell a telefonakkor még valamilyen szinten vállalható a rom, vagy ha csak kipróbálnád a lollipop "élményét" arra szvsz tökéletesen megfelel. Én speciel nem rég tértem vissza a cm11-re, mivel számomra alapvető funkciók/tulajdonságok hiányoztak belőle (pl. stabilitás, TeCső, hosszabb üzemidő stb), így mindennapos használatra szvsz még nem érdemes lecserélni a cm11-et ezen romra, de ha kísérletezgetni szeretnél nem állok utadba D:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák