Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    válasz vadkörte #15380 üzenetére

    Hali.

    Én ezt a romot olvastam lejjebb, mint stabil és 4.1-es, amit le is mentettem, hogy gondolkoztam én is a cserén csak még ki akartam tesztelni a KitKat romon ezt a swap dolgot...

    Én is elégedett lennék az egész telefonnal, de ha lehetséges próbálnám belakni, ahogy nekem tetszik ehhez pedig jól jönne a swap, mert nekem indításkor már 80% körül van. Futó programok általában: poweAMP(widget miatt), Beautiful widgets szintén, viber, CPU mérés, hogy ráérezzek, hogy mikor dolgozik, mi terheli le stb, amit idővel le is akartam szedni, de megtetszett, swiftkey is indul automatikusan, kb ennyi, ami rögtön indul... aztán még a tárolt folyamatokban van a többi, ami nem fut automatikusan, így el is fogyott... ha nem lenne rá swapos megoldás és class 10-es kártyám hozzá nem erőltetném, menne le pár app, de ha van rá lehetőség akkor miért ne.

    Akkor én meg azt nem értem ebből a szempontból, hogy mit írtok át a build.prop és android.policy.jar fájlokban, mert ha nem gyári rom van fent, akkor szinte minden meg van csinálva előre. A policy részről pedig még nem is hallottam :B

    Probald meg a dloados frissitest.

    Köszi, remélem beválik, mert elkeserítő lenne, ha téglává válna...

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák