Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inikoo

    csendes tag

    válasz Newlachka #2243 üzenetére

    Köszönöm, hogy hozzászóltál a kérdésemhez, szimpatikus ez a hozzáállás a T-mobile-tól, azt hiszem akkor nemis pedálozok, hogy kapjak egy jótállási papírt, végülis eladni nem tervezem a telefont.

    A korábbi galaxy 3, közel 3 éves mobilom után erre vennék valami védőfóliát. Szegény samsungnak a kijelzője szó szerint mindenhol karcos, nemis láttam még ennyire karcos kijelzőt :) Kijelzőfóliában valaki leírná a tapasztalatot, mondjuk hogy mit ne vegyek semmiképp, vagy ezek mind ugyanannyira jók, a legolcsóbbak is? Lehet az ebay-ről érné meg rendelni leginkább, vagy van itthon vmi korrekt olcsó lehetőség?

    Amúgy a telefon nagyon szép, talán a legszebb a piacon, és tényleg hasonlít az iphone 4-re egymás mellé téve, kb mintha az apple a duci kistestvére lenne :) Mondjuk a hasonlóság főleg a teló fémes széle miatt van, ami szuper designelem. Most beleraktam a tokjába, hogy védve legyen amíg nincs fólia, meglepően korrektül néz ki gumitokban is, kb úgy fest mint pl egy LG, tok nélkül. Aztán kipróbáltam a PC-vel wifi segítségével való összekötést, nagyon szuper, csak lassú. Gondoltam rárakok egy filmet a telóra, aztán 8%-nál feladtam, kb 600 kb/s volt a max, de néha még beis lassult. Van akinél ez gyorsabb?

  • Nimda

    addikt

    válasz Newlachka #2243 üzenetére

    Mindenkinek független,de kérdezzétek még meg vagy 12x aztán a t rávág valami okosságot a telefonra...

    Tippre azért nem lett korlátozva, mert:

    1.egyrészt "túl gyorsan" került a piacra és a T meglátta benne a lehetőséget és gyorsan a kínálatába vette, mielőtt még a hazai alkalmazások beépültek volna.
    2.vagy nem kapták meg (időben) a szükséges technikai infókat a korlátozáshoz és/vagy nem lehet korlátozni :D

Új hozzászólás Aktív témák