Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz kecskebégető #8866 üzenetére

    Köszi de miután azt írtad, hogy "És még így sem garantált,hogy nem lesz neki alaplaphalál ha felrakja a te mentésed.", inkább nem vállalnám fel egy esetleges téglagyártás ódiumát. Gondolom Plag sem örülne, ha úgy járna mint s3nsitivity kolléga :( . Pedig ha jól olvastam, akkor ő nem kezdő user a szakmában.

    (#8867) freemanone
    Nekem a T-s B104-nél nem kínál fel újabbat a rendszer. Lehet, hogy ez a gond de ezért nem szeretnék független romot feltenni. Futok még egy kört a Samsung kábelével és ha az sem műxik, akkor beérem a 32 GB SD kártyával :)

    (#8869) akosar
    Szerintem apk kiterjesztéssel ne telepítsél fel témákat. Akármilyen káros alkalmazás is lehet a telepítőben :U Maradj az online letöltéseknél vagy az összefoglalóban leírtaknál: "Témák hozzáadása
    Ha a fájlok zip formátumban vannak, akkor meg kell változtatni a kiterjesztését HWT -re, majd átmásolni a fájlt /sdcard/HWThemes mappába. Ha alapból HWT a formátum, akkor evidens hogy nem kell átnevezni. A témát automatikusan fel kell ismernie a témakezelőben."

Új hozzászólás Aktív témák