Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    Sziasztok!
    Négy órája beléptem a P6 tulajok táborába. (A SGS III elvesztette a csatát :D )
    Hálistennek a T-mobile nálam nagyon gyors és precíz volt. Itthonról online megrendeltem, azonnali átvétellel, mivel közel van hozzánk a Duna Plaza. A megrendelés leadása és a telefon átvétele között kb 45 perc telt el.

    Az előzetes gyorsteszt az alábbi eredményeket hozta:
    - csomagolás nagyon igényes + a telefonhoz adott tokért nagy piros pont jár
    - a telefon gyönyörű
    - a kijelző gyönyörű
    - anyahasználat kimagaslóan jó
    - gyári füles közepes hangzású, viszont a híváskezelő gombja szépen kezeli a zene lejátszót
    - szerencsére nem annyira halk fülessel a zenelejátszó (azt hiszem én elleszek ekkora hangerővel is)
    - wifi érzékenysége nagyon jó (2 óra folyamatos használat alatt, nem volt kapcsolat szakadás/dobálás)
    - gyári böngészője gyors, szépen tördeli az oldalakat belenagyításnál is
    - DLNA képessége is tökéletes (Samu UE40EH5300W tévére röccenés nélkül küldte az 1080P-s filmet)
    - a bemásolt képeket, zenéket, videókat a gyári alkalmazások gond nélkül lejátszották ( pl. FLAC, 1080P-s videó)

    Hirtelenjében ennyit tudtam megnézni. Fényképezővel megvárom a holnapi napot és a nappali fényeket. Pár napig csak a gyári alkalmazásokkal használom, hogy ha bármi gond lenne, ne kavarjanak be az utólag telepített appok. Összegezve az eddigi tapasztalataimat, maximálisan meg vagyok elégedve a P6-al :K Úgy gondolom, hogy ezért a pénzért (5400 Ft kezdővel hoztam el, két év hűséggel részletre, 75K lesz a vége) egy kimagaslóan jó telót sikerült vennem. Most azt mondom, hogy Különösen Ajánlott ! :C

Új hozzászólás Aktív témák