Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd24

    senior tag

    Sziasztok!

    1 hét használat után gondoltam én is megosztom a KitKat-os tapasztalataimat.

    A frissítést a román oldalról töltöttem le (zip kicsomagol -> dload mappa sd kártyára -> utána 3 gombos megoldással frissítés, a b132 volt rajta ekkor (t-mobileos és független a telefonom)), fel is ment gond nélkül, újra belaktam a telefont, beállítgattam a dolgokat, azóta teszi a dolgát.

    - Rootolva soha nem volt, most sincs,

    - GPS működik faszán és stabilan (hozzáteszem rendszeresen nem szoktam használni, de most kipróbáltam pár próbaúttal Budapesten és nem volt gond),

    - WIFI-t nem dobál (bár nálam ez csak anno a b111 alatt jelentkezett),

    - normál használatnál (nálam normál = adatforgalom always on, akkuhasználati mód: normal, viber, telefonálás, emailek, facebook, netezés, e-book olvasás) az akku sem merül gyorsan, sőt szerintem jobban bírja mint a b132 alatt (általában este szoktam feltölteni maximumra, régen ezután reggelre merült is 10%-ot, ez most 4.4-el kb. 5%),

    - a játékok viszont szerintem még satnyábbak lettek, mondjuk nem szoktam sokat játszani, most is csak a 2048-al, de a b132 alatt nem volt semmi gond, kis melegedés és közepes de elfoagadható akkufogyasztás, de most kevesebb mint egy óra játék ugyanezzel kb 40%-ot merített a telefonon és életemben először kaptam egy telefon túlmelegedett figyelmeztetést is a rendszertől

    - a kamera meglátásom szerint ugyanolyan mint előtte.

    Nagyjából ennyi, összegezve semmi bajom nincs vele, de sok pozitívumot nem hozott,viszont rontani sem rontott semmit leszámítva a gyors merülést a játék alatt (de ez számomra elhanyagolható).

Új hozzászólás Aktív témák