Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Érdekes kérdés ez a MIUI-EMUI. Nagyon sok mindenben hasonló, ezt nem is lehetne vitatni, de azon kívül, hogy dizájn szempontjából jópár közös pont van, rendszeres használatnál azért bőven van különbség.

    Úgy mondom ezt, hogy én használok MIUI -t és EMUI -t is (és mindegyiket szeretem). Anno, amikor a 2.3 futott nálam, én úgy voltam vele, hogy meglátjuk mit hoz. Az előzetes hírekből, képekből, egyebekből számomra az derült ki, hogy talán érdemes lehet 2.3 -ról már inkább MIUI -ra váltani. Amikor viszont elkezdtem használni megváltozott a véleményem.

    Nem képekből, meg "úgy hallottam", "úgy tudom", "úgy láttam" alapján kell dönteni egy UI -ról, hanem használat után.

    Maga a készülék egyébként szintén pozitív meglepetés volt nekem. Én gagyibb hatásra számítottam, ami kézben tartva teljesen megváltozott. Az árát viszont én sem látom indokoltnak, de a Huawei -nél ez máshogy működik. Néhány hónap alatt ez a 90-100 ezer közötti ár szépen le fog ugrani 70-80 ezerre, ami úgy gondolom nem rossz ajánlat.

    Bár szolgáltatói piacos készüléknél ez majdnem hogy normálisnak tekinthető még így is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák