Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Dominó85 #17 üzenetére

    Nos, azt hiszem, használtam már néhány MIUI rendszerű készüléket (köztük több Xiaomit is), de megsúgom neked, hogy a felület nem ugyanolyan. Igen, ebben sincs alkalmazásmenü (amire persze megint rá lehet mondani, hogy iOS koppintás), de egyrészt a felület "stílusa" (tudom, hogy témázható, de az alapstílus, a gyári programok átrajzolt felülete marad), másrészt számos funkció megléte/hiánya/más megvalósítása miatt nem lehet rámondani, hogy 1:1-ben MIUI. Egyébként esetleg olvass bele a Xiaomi tesztekbe, meg fogsz lepődni, hogy a MIUI-t is hasonlóképpen dícsértem, mert az is egy klassz UI. Ugyanakkor remélem, nem a MIUI v5-tel hasonlítod, mert ha már, akkor a v6 az, ami közelebb van hozzá, gondolom a "flat" dizájn miatt érzed így. De hidd el, mégis egész más hatást kelt az Emotion UI, ráadásul attól, hogy ez ilyen jó, a MIUI sem lesz szar (legalábbis egy szóval sem írtam ilyet).

    Végül pedig a legfontosabb: Androidon bármikor lecserélheted a kezelőfelületet, szóval ha csak ez a gond, akkor nem érdemes leszólni egy adott készüléket. :)

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák