Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz sonye #441 üzenetére

    Én nem is szeretek GSM boltban vásárolni, csak ami már be van járatva. Ahol ott kezdődik a dolog, hogy ne vigyem szervízbe, majd ők intézik, az nálam már nem játszik. Mondjuk nagyobb boltoknál ez ritkábban probléma, de olyan esetnél, amikor kintről hozzák be és utólag függetlenítik, aztán eladják újként, az már több mint vicc. Közben dobálóznak a 2 év gyári garanciával, aztán a kijelölt szervíz meg életében nem fog találkozni a telefonnal, mert "ők intézik"...

    1 éves garanciával meg én mondjuk nem vagyok beljebb, mert akkor rendelek kintről. A szervízelési procedúra ott sem rosszabb/hosszabb, főleg ha normális helyről veszed. Ráadásul előbb cserélik ki a telefont egy teljesen újra, mint itthon, + nem akadékoskodnak. Ráadásul azonos áron, azonos gyártótól jobb készüléket veszek.

    G6 -ot az imént említett 2 cégnél szerintem akkor érdemes venni, ha akcióznak. VAGY 10 havi kamatmentes részletre veszed, mert egyben nem tudod kifizetni. + 11 % -ot kell ez esetben rászámolni. Ez még mindig olcsóbb, mint ha csomagban vennéd meg a telefont (attól függ melyiken), mert havi készülékdíj címén többet ki fogsz rá fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák