Új hozzászólás Aktív témák

  • workin

    senior tag

    válasz BullZeye #10122 üzenetére

    1,Saját beépített CM fájlkezelő eléri! (nálam megy)
    2,Ez JB specifikus, az ICS .-volt ez pedig már nem az. Egyébként konkrétan óra van baloldalt rajta.
    De nem értem miért fointos hogy spec. lásd a battery icon -t ha lehúzod a notification -bart :)
    3, Home gomb működik, recent.apk szintén működik, feltélezem nem jól raktad fel, csináld végig előtte a wipe és egyéb formázási dolgokat, dalvik cache, stb stb.
    (javaslat, nekem szokásom előtte kitörölni az összes régi "rendszer" fájlt, cache könyvtárat, egyéb mentéseket)
    4,Wifi tökéletesen megy, most is azt használom. :)
    5,Menj a beállítások menübe, ott a tárhely -re majd nyomd meg a telefonodon a bal oldali gombot (home -tól balra) előugrik egy olyan ablak alul hogy USB számítógépes kapcsolat (vagfy vmi hasonló), klikk rá, majd MTP -ről rakd Háttértárra (legalsó pont) és már megy is.
    6, KB Modaco -n is leírták 100x hogy a CM custom romokhoz a spirit fm -et kell használni, mert csak azzal megy, ha jól emléxem anno Joe még le is írta itt hogy mit hogyan kell beállítani.

    Nálam egyenlőre kiválóan működik, gyors, szép, és nincs wifi miatti reboot, egyenlőre még faragom kicsit :)
    De eddig kiváló!!! Hangot még egyenlőre nem teszteltem, azt még később :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák