Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T0rnad0

    addikt

    válasz rizso #4679 üzenetére

    Szvsz az Optimus 3D nem alternatívája. Próbáltam kb fél órát, nem győzőtt meg...Öröm volt visszatérni a HTC-re. Ha hosszabb távra tervezed, akkor duplamagosokban gondolkodj...
    Fényképező részéről annyit, hogy még ennyit sose használtam telefonon, pedig előtte volt pl SGS-em is. Bőven jó, főleg a videó része :K

    Z Fold 4

  • Nikk

    senior tag

    válasz rizso #4679 üzenetére

    Elvileg lehet, hogy a végére összehoznak hozzá egy OTG-t, bár ez csak attól függ, hogy a hardware képes-e etetni a rácuppantott külső eszközt. Mindenesetre bíztató. A qualcomm oldalán is fent van, hogy Snapdragon S3 támogatja OTG-t.

    TV-re rá lehet kötni, többek közt nekem arra is fáj most a fogam, majd szereznem kell egy MHL adaptert meg egy dokkolót is a telónak és akkor tökéletes... :) (Elvileg MHL-en keresztül 5.1-ben képes a hangot kiküldeni, bár erre vonatkozólag még nem találtam több hírt.)

    Az OTG dolog helyettesítésére (már amennyire helyettesíti az adatforgalmat), nekem fel van téve a telóra a Remote Web Desktop nevű alkalmazás. Gyakorlatilag Shared Clipboard, Webcam, kontaktkezelés, SMS kezelés, file hurcolászás, http/fpt-n keresztül és egyéb huncuttságokra lehet használni. Elég jól használható, nekem már alapfelszerelés, amióta ez a telóm van. Megkérik az árát, de csak egyszer kell kifizetni.

    A többi általad említett dologra egyébként teljes mértékben hibamentesen használható. A filmlejátszásról csak annyi, hogy én speciel már végignéztem rajta az utóbbi héten 4 Conspiracy Theory-t, meg két 9/11-es dokumentumfilmet és meg se röccent neki egyik sem. Simán vitte... Az egyetlen dolog ami szükséges hozzá az a Dice Player, ami szintén fizetős program, de konkrétan 1080p-ig képes mkv-t, quictime-ot és más egyéb nyalánkságokat lejátszani. A fejlesztő srác folyamatosan frissíti, úgyhogy egyre nagyobb a támogatása...

    [ Szerkesztve ]

    DIGIC

Új hozzászólás Aktív témák