Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Ed Parker #9195 üzenetére

    Kár hasonlítgatni az iOS-t és az Androidot. A két legsimább működésű telefon a csúcskategóriát figyelembe véve a mai napig a Nexus 4 és a HTC One Android rendszeren belül. Ha ezek simasága sem felel meg, akkor kár erőltetned a droid vonalat, vissza kell térni az iPhone-hoz. Az iOS-nél nincs fregmentálódás, egy típus köré épül a rendszer, tehát az optimalizálás mindenképpen jobb iOS-en. Azt azért hozzáteszem, 1 évig voltam i4 tulaj Androidos korszakom előtt, és i4-ről S2-re váltottam, és nem "köpködtem az Androidot az iOS gördülékenységéhez képest. Miért? Mert már az S2 is baromi jó kütyü volt, és nem volt hiányérzetem, hogy visszaváltsak, és ugye ez még hol van a One-hoz képest. :U
    Nemrég jöttél át, a napokban magyarázták neked a srácok a gyári visszaállítás jelentőségét, egy esetleges új ROM feltételét full wipe után. Persze itt mindenki türelmes, és segítőkész, de nem ártana utánaolvasgatnod az Androidos rendszernek, mielőtt véleményezed egy olyan rendszerhez hasonlítod, amit régóta használsz, és egyszerű mint a faék. Az alapokkal nem árt megismerkedni egy új rendszer használata előtt vagy közvetlen utána. Amikor átjöttem iOS-ről Androidra 1 hétig csak olvasgattam. Érdekelt a rendszer, és mert tudtam, ha megszerzem az alapokat, teljesen más irányból fogom látni a működését, felépítését, és ez nagyban hozzá fog járulni a felhasználói élményhez. Így is lett.
    A hozzászólásoddal, hogy te mit tartasz gyengének, és mit nem, addig nem releváns, amíg ezekkel nem vagy tisztában. Pucold le a rendszert, tolj rá egy wipe-ot, esetleg S-OFF-old, nulláról tegyél rá egy új 2.24.401.1-es build-et, és esetleg utána, miután megismerted a rendszert, össze lehet hasonlítani.
    Nálam és még jó párunknál minden villám gyorsan hasít, semmi problémát nem tapasztalunk sebesség terén, tehát vagy túl nagyok az elvárásaid, vagy "beléd ivódott" az iOS, és az iPhone, és sosem leszel igazán elégedett. Az hogy mennyi idő alatt merül le, megint nem mérvadó, mert az üzemideje jobb mint bármelyik iPhone-nak. Tegnap 9%.on tettem töltőre, úgy hogy 19ó készenlétet produkált 4ó30p kijelzővel, amiben volt kb 1-1.5 óra GPS is (Endomondo Pro), és mivel új ROM van fent, ez még javulni fog. Persze folyamatos játékkal, max fényerővel, ennek töredéke alatt le lehet meríteni ahogy mindegyiket.
    Lehet az utolsó mondatodban fogalmazási hibák vannak, de én nem arra törekszem, hogy minél hamarabb le tudjam meríteni, és utána ezt bőszen hangoztatni, hanem a felhasználói szokásaim szerint használni, úgy hogy lehető legtovább bírja. Az hogy pár óra alatt lemerítetted, egész sok mindentől lehet, ha nem az volt a célod, hogy minél előbb lemerüljön. Mint már írták neked, process beragadása, aksi probléma, ROM probléma, és még az energia menedzsment figyelmen kívül hagyása is ide tartozik, pl auto fényerő és társai.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák