Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoca_D

    tag

    válasz ferob #35316 üzenetére

    Tegnap este leléptem a haverhez, aki már csinált ilyesmit, (na de nem egy szakember), mivel a telefonom teljesen használhatatlanná vált a parancssorok lefuttatása után. :(
    Ahogy mondtam, az új firmware felrakása után (kétszer lefuttatva a fastboot flash zip 7.19.401.2-FULL_STOCK_WIPE.zip parancsot), már csak HTC felirat négy sarokban lévő figyelmeztető háromszöggel fogadott a bootloader helyett. Itt a kép:

    Ezek után még lefutott simán az RUU is, és végig is ment a csík a telefonon, de semmi változás. Bármilyen bekapcsolásra csak ez a sötét HTC feliratos képernyő.
    A hangosítás gombot tartva bekapcsolva is ez jött elő, de ha ezek után az USB kábelt bedugtam, majd kivettem, akkor előjött az a menü, ami a következő képen látható. A különbség csak az, hogy akkor a piros feliratnál a zárójelben nem 6.06.401.1, hanem a felrakni próbált 7.19.401.2 volt (csak akkor azt nem fényképeztem le, hanem már csak akkor, amikor a haverral próbáltunk egy régebbit feltenni, hátha az működik).
    A kép:

    Ja, ide tartozik még, hogy közben valamivel átállította "Locked"-ről "Unlocked"-re (mármint a haverom).

    A "getvar all" parancs a következőt adja ki (imei, serial satírozva):

    Végül a neten találtunk arra utalást, hogy ha nem megy a bootolás, akkor lehet próbálkozni parancssorból a fastboot oem boot paranccsal, ami végre BEVÁLT. A telefon így simán elindult. Persze minden törölve és újra kalibrálás kellett, de megy. Viszont nem az új, hanem a régi RUU van rajta (6.09.401.5)
    Ha kikapcsolom, akkor sehogyan sem lehet elindítani a készüléket, kivéve ha számítógépre kötve parancssorból kiadom az oem boot-ot. Minden más esetben az első képen látható képernyő fogad. :(

    PS Az utolsó hozzászólásodban említett 1.20..... RUU-t még nem próbáltam feltenni. Gondoltam előtte leírok mindent, hogy hova jutottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák