Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djapor96

    őstag

    válasz F_Gergely #20509 üzenetére

    Én kb. 2009-2010-ig nem futottam bele problémás készülékbe.... azóta mindig volt.... nekem ennél a HTC-nél nem volt eddig semmi gond....

    Xperia X10i --> kilazuló microUSB aljzat, Galaxy S2 --> beégő kijelző, Galaxy Note --> beégő kijelző 3x GSM modul behalt, SE Xperia Live with walkman --> eldobált hívások, iPhone 4 --> beszéd közben véletlenül kihangosítás, Alcatel OT-995 --> állandó fagyás, belassulás

    kiskopika: mondjuk szerintem sajnos már a 4 Mpixeles kameránál csorbul a funkció sajnos..... A Note-al olyan képeket lehetett csinálni, hogy nem sok kifogás volt rajta.... ennél sajnos kell állítgatni, hogy jó legyen a kép....

    [ Szerkesztve ]

    Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz F_Gergely #20509 üzenetére

    Szifon 3 eldobált térerő, újraindulgatás, SE Xperia 2x garoztatva az egyik egyszer a másik blutooth modul kukás lett... és ezek nem voltak rootolva meg semmi.
    2 régebbi nokiám szintén volt garba.

    HTC desire nem égett a hátsó ledje, de mivel 3 napon belül volt, azonnal cserélték.
    One X egyszer térerő eldobálás miatt volt garoztatva az 1,5 év alatt, most meg a touch screen rakoncátlankodik.

    One eddig hibátlan, de ha már a más gyártók "csúcs" készülékeiről beszélünk, melóhelyen van 4 S3 egy S4 és mind volt már szervizbe, nem egyszer, pedig mezei felhasználóknál voltak, semmi root, s-off azt se tudják mi az..

Új hozzászólás Aktív témák