Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz enginev3.0 #13713 üzenetére

    Diamondot szerettem, sorozatos nokia és ericsson készülékek után, viszont azért adtam el, mert elkezdtek húzni, hogy csajos teló. :D
    Desire volt az első normális sebességű androidos telefonom, imádtam az elegáns kinézetét.

    Az első készülékeim, közös használattal nokia hd823 westelen, motorola micro tac, nokia 2110, siemens c25, ericsson ga318, nokia 3210, telit gm83 (ez volt az első teljesen saját mobilom), motorola v3, nokia 8210, nokia 6230i.
    Az első, amit saját pénzen vettem, az egy ericsson r320 volt, majd ericsson t65, nokia 3650, nokia n80ie, nokia 6288, vodafone 245, samsung sgh-i607, és utána a htc széria.

    WM és android telók közül az egyetlen, amit nem buheráltam, az a one x volt, ezért is kezdett egy kicsit viszketni a tenyeremben, és váltottam one-ra, viszont az meg most egyelőre nem rootolható nyomtalanul, de azért a remény él, nem úgy, mint az x-nél. :P

    Avicularia: ha darabszámot is nézünk, akkor desire-ből 2db, hd és hd2-ből 2db, magicből 4db, heroból 3db, sensationből 2db.

    Nem cserés készülékek, hanem a fő telefon mellett mindig cserélődtek a másodlagosak. :)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák