Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moromel

    csendes tag

    válasz Burt1793 #112 üzenetére

    Ez a baj látod, hogy te úgy gondolod, hogy a 4.0.3-as android launcher a legjobb. Én nem olyan rég vettem gnex-et és ok, gyors, szép, jó, de olyan alapvető dolgok hiányoznak a kezelőfelületből, a kezdőképernyőről, hogy az valami hihetetlen. Majdnem sokkot kaptam, mert kb a két éves desire-m többet tudott ilyen szinten mint a gnex. Persze lehet mondani, hogy apex launcher meg play-es dolgokkal meg lehet oldani, de sosem lesz olyan mint a gyári sense, semmi sem működik kifogástalanul pedig már rengeteg opciót kipróbáltam, de semmi nem olyan jó mint a sense ilyen téren. A touchwizz sem rossz szerintem, de nem olyan jó mint a sense.

    Ettől függetlenül azért nem kéne ez a telo, mert egy csomó olyan apróságot rontottak el benne amik nagyon idegesítőek. Pl a képernyőzár gomb felül, az értesítéseket csak el lehet tüntetni de nem hozza be őket, ez a blinkfeed szerintem csak parasztvakítás; legalábbis én csak akkor olvasok híreket a mobilomon ha már nagyon unatkozom és nincs ott a laptopom. Az órát sem értem, nem tudom, hogy miért kell elrontani valamit ami kb mindenkinek tetszik. Ok értem, hogy ott van benne a régi óra is, de attól még a menüben meg a képernyőzáron is ez látszik ha jól értelmeztem. Mindemellett személy szerint nekem a fém sem tetszik, mert nyáron sokkal jobban fel tud melegedni, télen meg sokkal jobban le tud hűlni mint a műanyag, ami nem feltétlenül jó.

    Az a baj a htc-vel amúgy, hogy most is nyomatja itt ezt az ultrapixel dolgot meg ezt a boomsoundot, ami persze nyilván nem rossz, de egy átlagember aki nem olyan geek, hogy naponta utánanézzen meg képben legyen a dolgokkal azt fogja látni, hogy a kamera csak 4 megapixeles, a két hangszóró meg minek mikor úgysem azon hallgat zenét, a beszélgetésnél meg mit sem számít.
    Az az idegesítő a dologban, hogy én is mikor megvettem a gnexet egyszerűen éreztem rajta, hogy szarabb mint a régi desire. Pl a giroszenzor is sokkal lassabban veszi be a dolgokat mint a htc, a kijelző is sokszor nem veszi be az érintést, az anyagminőségről meg nem is beszélek. Viszont ezekkel meg nem lehet telót eladni, mert az ember ugye alapból azt gondolná, hogy egy majdnem 200 ezres telefontól már alapból el lehet ezeket várni, pedig sajnos nem. :S
    Mindegy nem is idegesítem magam. Remélem, hogy lesz még egyszer htc-m, de hogy nem ez lesz, az biztos!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák